Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
40 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
100 sayfa
Tarayıcı:
Yok
Kenarlıksız Baskı:
Yok

HP LaserJet Pro 4003DW Yazıcı Fiyatları

HP LaserJet Pro 4003dw Yazıcı, Kablosuz Siyah beyaz Yazıcı, Çift taraflı, 2Z610A

Satıcı: Hepsiburada | 7 yorum

12.887,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 12887.24
Hp 2z610a Laserjet Pro 4003dw

Satıcı: papillonshop

13.326,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 13326.14
HP 2Z610A LaserJet Pro 4003DW Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: HizliKartusLTD

13.335,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 13335.93
Hp 2Z610a (4003Dw) Laserjet Pro A4 Network 40Ppm Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: ÖZAK BİLGİSAYAR

14.012,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 14012.50
HP 2Z610A (4003dw) LaserJet Pro A4 Network 40ppm Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: HIZLI KARTUŞ

14.957,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 14957.00
Hp 2Z610a (4003Dw) Laserjet Pro A4 Network 40Ppm Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: Hızlı Kartuş

15.281,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 15281.80
HP 2Z610A LaserJet Pro 4003DW Mono Laser A4 Yazıcı

Satıcı: Hızlı Kartuş

15.899,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 15899.01
HP LaserJet Pro 4003DW 2Z610A Lazer Yazıcı

Satıcı: Hızlı Kartuş

16.086,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 16086.05
HP 2Z610A 4003DW Dubleks Wireless Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: TONERSEPETİ

17.858,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 17858.71
HP LaserJet Pro 4003DW 2Z610A Lazer Yazıcı

Satıcı: Erenler Ticaret

34.232,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 34232.92

HP LaserJet Pro 4003DW Yazıcı Fiyat Geçmişi

HP LaserJet Pro 4003DW Yazıcı Temel Özellikleri

40 sf/dk
100 sayfa
Yok
Mobil Baskı:
Var

HP LaserJet Pro 4003DW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Ağır Kağıt Antetli Delikli Kağıt Düz Kağıt Etiket Geri Dönüştürülmüş Kağıt Hafif Kağıt Pürüzlü Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 6.3 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 40 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Kenarlıksız Baskı Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran (2 Satır)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Apple AirPrint Mopria
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 100 sayfa
• İşlemci 1200 mhz
• Bellek 256 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler Bluetooth USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Yok
• ADF (Belge Besleme) Yok

TASARIM

• Genişlik 381 mm
• Derinlik 357 mm
• Yükseklik 216 mm
• Ağırlık 8.56 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

HP LaserJet Pro 4003DW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.