Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
22 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Var
Kenarlıksız Baskı:
Yok

HP LaserJet Tank MFP 2602SDW Yazıcı Fiyatları

HP Laserjet Tank Mfp 2602sdw Fotokopi Tarayıcı Wi-fi Tanklı Lazer Yazıcı , 2R7F5A

Satıcı: Hp Store Türkiye

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 17999.00
HP Laserjet Tank Mfp 2602sdw Fotokopi Tarayıcı Wi-fi Tanklı Lazer Yazıcı ,

Satıcı: Hp Store Türkiye

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 17999.00
HP LaserJet Tank MFP 2602sdw Yazıcı, USB, Ethernet, Wifi, PDF'ye tarama, Çift Taraflı Tarama, E-Posta Tarama, Scan, Siyah Beyaz, 2R7F5A - Beyaz

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 16 yorum

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 18999.00
HP LASERJET TANK MFP 2602SDW ÇOK FONKSİYONLU ADF / DUBLEKS KABLOSUZ MONO LAZER YAZICI

10 yorum

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 18999.00
HP LaserJet Tank MFP 2602SDW 2R7F5A Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: HPStoreTürkiye

19.529,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 19529.07
HP LaserJet Tank MFP 2602SDW 2R7F5A Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: ernpazarlama

34.227,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 34227.21
Hp Laserjet Tank Mfp 2602Sdw Yazıcı, Usb, Ethernet, Wifi, Pdf'ye Tarama, Çift Taraflı Tarama, E-Posta Tarama, Scan, Siyah Beyaz, 2R7f5a

Satıcı: ylmzhome

38.459,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 38459.60
HP Laserjet Tank MFP 2602SDW 2R7F5A Mono Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Erenler Ticaret

60.041,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 60041.56

HP LaserJet Tank MFP 2602SDW Yazıcı Fiyat Geçmişi

HP LaserJet Tank MFP 2602SDW Yazıcı Temel Özellikleri

22 sf/dk
250 sayfa
Var
Yok
Mobil Baskı:
Var

HP LaserJet Tank MFP 2602SDW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 600 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 297mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Ağır Kağıt Bond Düz Kağıt Etiket Hafif Kağıt Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 8 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 22 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Çift Taraflı Baskı Otomatik
• Kenarlıksız Baskı Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri HP Smart Uygulaması
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı 216 x 297
• Tarayıcı Çözünürlüğü 600 x 600 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 40 sayfa

TASARIM

• Genişlik 418 mm
• Derinlik 345 mm
• Yükseklik 311 mm
• Ağırlık 9.5 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

HP LaserJet Tank MFP 2602SDW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.