Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
40 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Var
Kenarlıksız Baskı:
Yok

HP Lazer MFP 432FDN Yazıcı Fiyatları

Hp 7UQ76A 432FDN Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi-Faks-Dubleks-Network Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı - Siyah - Beyaz

Satıcı: Hızlıkartuş | 3 yorum

22.359,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 22359.53
HP 7UQ76A 432FDN Mono Lazer AIO A4 Mono Fotokopi Tarayıcı Fax Usb

Satıcı: HizliKartusLTD

22.242,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 22242.37
HP MFP 432FDN 7UQ76A Tarayıcı + Fotokopi + Faks Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Hızlı Kartuş

22.624,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 22624.24
Hp Laserjet Pro Mfp 432fdn A4 Siyah-beyaz Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı 40 Ppm, Otomatik Çift Taraflı

Satıcı: heybede

22.865,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 22865.05
Hp 7Uq76a (Mfp 432Fdn) Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı 40Ppm

Satıcı: Hızlı Kartuş

23.805,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 23805.60
HP 7UQ76A 432FDN YAZICI-TARAYICI-FOTOKOPI-FAKS-DUBLEKS-NETWORK ÇOK FONKSIYONLU LASER YAZICI

Satıcı: Hızlı Kartuş

24.058,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 24058.54
HP 7UQ76A (MFP 432FDN) Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı 40PPM

Satıcı: HIZLI KARTUŞ

25.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 25100.00
HP Laserjet çok fonksiyonlu yazıcı 432FDN (7UQ76A)

Satıcı: Hızlı Kartuş

27.378,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 27388.87
HP MFP 432FDN 7UQ76A Tarayıcı + Fotokopi + Faks Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: netsipariş

27.860,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 27860.03
Hp 7Uq76a 432Fdn Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi-Faks-Dubleks-Network Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Netsiparis

28.379,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 28379.10
HP 7UQ76A 432FDN YAZICI-TARAYICI-FOTOKOPI-FAKS-DUBLEKS-NETWORK ÇOK FONKSIYONLU LASER YAZICI

Satıcı: netsiparis

29.242,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 29242.85
HP LASER MFP 432FDN FOTOKOPİ MAKİNASI

Satıcı: SEYCOM

29.985,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 29995
HP 7UQ76A 432FDN Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi-Faks-Dubleks-Network Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

32.668,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 32668.04

HP Lazer MFP 432FDN Yazıcı Fiyat Geçmişi

HP Lazer MFP 432FDN Yazıcı Temel Özellikleri

40 sf/dk
250 sayfa
Var
Yok
Mobil Baskı:
Yok

HP Lazer MFP 432FDN Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt Etiket Geri Dönüştürülmüş Arşiv Geri Dönüştürülmüş Kağıt İnce Kağıt Kalın Kağıt Pamuklu Renkli Kağıt Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 6.5 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 40 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Çift Taraflı Baskı Otomatik
• Kenarlıksız Baskı Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran (4 Satır)
• Wi-Fi Yok
• Mobil Baskı Yok
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• İşlemci 600 mhz
• Bellek 256 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı Letter (215 x 279mm)
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 1200 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Genişlik 469 mm
• Derinlik 444 mm
• Yükseklik 482 mm
• Ağırlık 16.91 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

HP Lazer MFP 432FDN Yazıcı İle En Çok Karşılaştırılan Yazıcılar

HP Lazer MFP 432FDN Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.