Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
7 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
10 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
50 sayfa
Tarayıcı:
Yok

HP OfficeJet 202 Wi-Fi Yazıcı Fiyatları

HP N4K99C OfficeJet 202 Wi-Fi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: ebz

13.970,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 13970.45
Hp A4 Officejet 202 N4K99C Renkli Inkjet Mobil Yazıcı Usb.Kablosuz

Satıcı: onlinealisverisyap

14.534,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 14534.00
HP N4K99C OfficeJet 202 Wi-Fi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: onlinealisverisyap

14.760,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 14760.92
Hp N4K99C OfficeJet 202 Wifi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: bitmeyenkartuş

14.797,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 14797.02
HP N4K99C Officejet 202 Taşınabilir Mobil Mürekkep Kartuşlu Yazıcı

Satıcı: onlinealisverisyap

14.814,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 14814.88
Hp A4 Officejet 202 N4K99C Renkli Inkjet Mobil Yazıcı Usb.Kablosuz

Satıcı: ZmTeknoloji

14.842,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 14842.00
Hp A4 Officejet 202 N4k99c Renkli Inkjet Mobil Yazıcı Usb,Kablosuz

Satıcı: onlinealisverisyap

14.909,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 14909.70
HP OfficeJet 202 Renkli Wi-Fi Taşınabilir Yazıcı 14.886,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

8 14896
Hp A4 Officejet 202 N4k99c Renkli Inkjet Mobil Yazıcı Usb,Kablosuz

Satıcı: ZmTeknoloji

15.060,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 15060.90
Hp N4K99C OfficeJet 202 Wifi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: KUANTUM

15.476,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 15476.06
Hp Officejet 202 Yazıcı

Satıcı: onlinealisverisyap

14.848,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 14858.15
Hp Officejet 202 Inkjet 12 Ppm S/B Renkli A4 Taşınabilir Yazıcı Usb 2.0,Wireless N4K99C

Satıcı: Hepsiburada | 72 yorum

15.824,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 15824.40
Hp N4K99C OfficeJet 202 Wifi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: BitmeyenKartus

15.848,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 15848.95
HP N4k99c Offıcet 202 Mobıl Yazıcı -a4

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

21.226,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 21226.27
Hp Officejet 202 Yazıcı - Ahşap

Satıcı: Nacario

30.320,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 30320.50

HP OfficeJet 202 Wi-Fi Yazıcı Fiyat Geçmişi

HP OfficeJet 202 Wi-Fi Yazıcı Temel Özellikleri

7 sf/dk
10 sf/dk
50 sayfa
Yok
Mobil Baskı:
Var

HP OfficeJet 202 Wi-Fi Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 12 sn
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) 14 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 10 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 7 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Var
• Çift Taraflı Baskı Manuel

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Kartuş
• Kartuş/Toner Sayısı 2 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct
• Ethernet Yok
• Toplam Kağıt Girişi 50 sayfa
• İşlemci 525 mhz
• Bellek 128 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS Linux
• Diğer Özellikler Pille Çalışma

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Yok
• ADF (Belge Besleme) Yok

TASARIM

• Genişlik 364 mm
• Derinlik 186 mm
• Yükseklik 69 mm
• Ağırlık 2.2 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

HP OfficeJet 202 Wi-Fi Yazıcı İle En Çok Karşılaştırılan Yazıcılar

HP OfficeJet 202 Wi-Fi Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.