Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
16 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
22 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
100 sayfa
Tarayıcı:
Var

HP Smart Tank 520 Yazıcı Fiyatları

HP 1F3W2A Smart Tank 520 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: vizyonbilgisayar

7.253,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 7253.07
HP 1F3W2A Smart Tank 520 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: westteknolojitr

7.254,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 7254.00
Hp 1F3W2A Smart Tank 520 Çok Fonksiyonlu Yazıcı 100 Sayfa Kapasitesi ile Renkli Baskı Sunar - Beyaz

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 9 yorum

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 8399.00
Hp 1F3W2A 520 Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Tanklı Yazıcı Çok Fonksiyonlu

Satıcı: netsipariş

8.650,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 8650.85
Hp 1F3w2a 520 Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Tanklı Yazıcı Çok Fonksiyonlu

Satıcı: Netsiparis

8.772,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 8772.00
Hp Smart Tank 520 1F3w2a Tarayıcı + Fotokopi Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: Kraft Online

8.857,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 8857.20
HP 1F3W2A 520 YAZICI-TARAYICI-FOTOKOPI TANKLI YAZICI ÇOK FONKSIYONLU

Satıcı: netsiparis

9.038,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 9038.98
HP Smart Tank 520 1F3W2A Tarayıcı + Fotokopi Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: bitmeyenkartuş

10.302,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 10302.50
HP 1F3W2A 520 YAZICI-TARAYICI-FOTOKOPI TANKLI YAZICI ÇOK FONKSIYONLU

Satıcı: Teknoberk

11.421,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 11421.00

HP Smart Tank 520 Yazıcı Fiyat Geçmişi

HP Smart Tank 520 Yazıcı Temel Özellikleri

16 sf/dk
22 sf/dk
100 sayfa
Var
Kenarlıksız Baskı:
Var
Mobil Baskı:
Yok

HP Smart Tank 520 Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt Fotoğraf Kağıdı Geri Dönüştürülmüş Arşiv Geri Dönüştürülmüş Kağıt HP Fotoğraf Kağıtları HP Mat Broşür veya Profesyonel Kağıt HP Mat Sunum Kağıdı HP Parlak Broşür veya Profesyonel Kağıt Kalın Kağıt
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 14 sn
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) 21 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 22 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 16 sf/dk
• Çift Taraflı Baskı Manuel
• Kenarlıksız Baskı Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Mürekkep Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Var
• Wi-Fi Yok
• Mobil Baskı Yok
• Ethernet Yok
• Toplam Kağıt Girişi 100 sayfa
• İşlemci 980 mhz
• Bellek 64 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı 216 x 297
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 1200 dpi

TASARIM

• Genişlik 434 mm
• Derinlik 361 mm
• Yükseklik 157 mm
• Ağırlık 5 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

HP Smart Tank 520 Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.