Lexmark MX431ADN Yazıcı

Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
40 sf/dk
Tarayıcı:
Var
Mobil Baskı:
Yok

Lexmark MX431ADN Yazıcı Fiyatları

Lexmark MX431ADN Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: OKYANUSMALATYA

18.558,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 18558.15
Lexmark MX431ADN Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: jetyazdir

19.016,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 19016.41
Lexmark MX431ADN Mono Laser Mfp Fakslı 40 Ppm A4 Yazıcı - Siyah - Beyaz

Satıcı: OKYANUS MALATYA | 1 yorum

19.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 19399.00
Lexmark MX431adn Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ

20.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 20555.00
Lexmark Mx431adn Tarayıcı + Fotokopi + Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: Hızlı Kartuş

21.052,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 21052.20
Lexmark Mx431adn Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: OKYANUSTEKNOLOJİ

21.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 21555.00
Lexmark MX431adn Tarayıcı + Fotokopi + Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: HIZLI KARTUŞ

21.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 21660.00
Lexmark Mx431adn Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: Bilişim Ajans

22.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 22500.00
Lexmark Mx431adn Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: Erenler Ticaret

28.932,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 28932.20
Lexmark MX431ADN Çok Fonksiyonlu Yazıcı - Beyaz

Satıcı: TonerSepeti

29.971,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 29971.22
Lexmark MX431 Adn Yazıcı+Tarama+Fax 5 Yıl Yerinde Lexmark Garanti

Satıcı: Bilişim AJANS

32.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 32500.00

Lexmark MX431ADN Yazıcı Fiyat Geçmişi

Lexmark MX431ADN Yazıcı Temel Özellikleri

40 sf/dk
Var
Yok

Lexmark MX431ADN Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 2400 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 5.9 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 40 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Çift Taraflı Baskı Otomatik

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran (7.2 cm)
• Wi-Fi Opsiyonel
• Mobil Baskı Yok
• İşlemci 1000 mhz
• Bellek 0.512 mb

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarayıcı Çözünürlüğü 600 x 600 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var

TASARIM

• Genişlik 420 mm
• Derinlik 465 mm
• Yükseklik 385 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Lexmark MX431ADN Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.