Lexmark MX722ADE Yazıcı

Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
66 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
650 sayfa
Tarayıcı:
Var
Kenarlıksız Baskı:
Yok

Lexmark MX722ADE Yazıcı Fiyatları

LEXMARK MX722ADE MONOCHROME LASER 25B0201 FOTOKOPİ MAKİNESI

Satıcı: Seycom

57.883,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 57883.87
Lexmark Mx722ade Monochrome Laser 25B0201 Fotokopi Makinesı

Satıcı: SEYCOM

58.499,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 58499.70
Tonersepeti Lexmark Mx722ade Wi-Fi Tarayıcı Fotokopi Faks Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı 25B0201

Satıcı: TONERSEPETİ

58.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 58909.00
Tonersepeti Lexmark MX722ade Wi-Fi Tarayıcı Fotokopi Faks Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı 25B0201

Satıcı: TONERSEPETİ

60.509,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 60509.42
Lexmark MX722ADE Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: SEYCOM

61.578,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 61588
Lexmark MX722ADE Monochrome Laser 25B0201 Fotokopi Makinesı - Siyah

Satıcı: SEYCOM

61.716,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 61716.93
Tonersepeti Lexmark MX722ade Wi-Fi Tarayıcı Fotokopi Faks Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı 25B0201

Satıcı: TONERSEPETİ

62.009,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 62019
Lexmark MX722ADE Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı - Gri

Satıcı: EMAK-AKSA | 1 yorum

74.127,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 74127.50
Lexmark Mx722ade Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: Erenler Ticaret

111.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 111860.00

Lexmark MX722ADE Yazıcı Fiyat Geçmişi

Lexmark MX722ADE Yazıcı Temel Özellikleri

66 sf/dk
650 sayfa
Var
Yok
Mobil Baskı:
Yok

Lexmark MX722ADE Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 4 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 66 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Çift Taraflı Baskı Otomatik
• Kenarlıksız Baskı Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• Wi-Fi Yok
• Mobil Baskı Yok
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 650 sayfa
• Bellek 2048 mb

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı A4 (210 x 397mm)
• Tarayıcı Çözünürlüğü 600 x 600 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 40 sayfa

TASARIM

• Genişlik 558 mm
• Derinlik 578 mm
• Yükseklik 739 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Lexmark MX722ADE Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.