Pantum M7100DW Yazıcı

Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Baskı Hızı (Siyah):
33 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Var
Kenarlıksız Baskı:
Yok

Pantum M7100DW Yazıcı Fiyatları

Pantum M7100DW 3-in-1 Çok İşlevli Yazıcı (Yazıcı, Tarayıcı ve Fotokopi) 256 MB, A4-ADF-1200 x 1200 33 PPM Kapasitesi: 250 H Dubleks (PCL) -USB 2.0, Ağ Kartı, WLAN

Satıcı: Teknoraks

10.957,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 10967
Pantum M7100DW Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: ofistekalmadi

10.852,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 10852.08
Pantum M7100dw Çok Fonksiyonlu Dublex+Network Mono Laser Yazıcı

Satıcı: SEYCOM

11.008,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 11008.70
PANTUM M7100 DW ÇOK FONKSİYONLU DUBLEX+ NETWORK MONO LASER YAZICI

Satıcı: METİN KÖSE BİLİŞİM

11.087,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 11087.30
Pantum M7100DW Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Dubleks - Beyaz

Satıcı: METİN KÖSE BİLİSİM HİZMETLERİ | 49 yorum

11.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 11100.00
Pantum M7100DW Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: TeknolojiOutlet

11.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 11160.00
Pantum M7100DW Wi-Fi Tarayıcı Fotokopi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Seycom

11.188,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 11188.27
Pantum M7100DW Çok Fonksiyonlu Dublex + Network + Wifi + Fotokopi +ADF Tarayıcı + Lazer Yazıcı

Satıcı: Teknoloji Outlet

11.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 11200.00
Pantum M7100DW Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı - Beyaz

Satıcı: FATİH BÜRO MAKİNALARI

11.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 11500.00
Pantum M7100DW Wi-Fi Tarayıcı Fotokopi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: SEYCOM

11.773,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11773.46
Pantum M7100DW ÇOK FONKSİYONLU DUBLEX+NETWORK MONO LASER YAZICI

Satıcı: Teknoloji Outlet

11.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 11800.00
PANTUM M7100DW ÇOK FONKSİYONLU DUBLEX+NETWORK MONO LASER YAZICI

Satıcı: SEYCOM

11.878,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 11888
Pantum M7100DW Çok Fonksiyonlu Dublex + Network + Wifi + Fotokopi +ADF Tarayıcı + Lazer Yazıcı

Satıcı: TEKNOLOJİ OUTLET

12.000,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 12010
Pantum M7100dw Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: FuLL KartuŞ

12.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 12369.00
Pantum M7100DW Çok Fonksiyonlu Dublex + Network + Wifi + Fotokopi +ADF Tarayıcı + Lazer Yazıcı (Dakikada 35 Sayfa)

Satıcı: Warbox Gaming Store

12.408,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 12408.00

Pantum M7100DW Yazıcı Fiyat Geçmişi

Pantum M7100DW Yazıcı Temel Özellikleri

33 sf/dk
250 sayfa
Var
Yok

Pantum M7100DW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Asetat Düz Kağıt Etiket İnce Kağıt Kalın Kağıt Kart
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 8.2 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 33 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Çift Taraflı Baskı Otomatik
• Kenarlıksız Baskı Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran (2 Satır)
• Wi-Fi Var
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• İşlemci 525 mhz
• Bellek 256 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı Letter (215 x 279mm)
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Genişlik 415 mm
• Derinlik 365 mm
• Yükseklik 350 mm
• Ağırlık 10.46 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Pantum M7100DW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.