Xerox B230V-DNI Yazıcı

Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Yok
Kenarlıksız Baskı:
Yok
Mobil Baskı:
Var

Xerox B230V-DNI Yazıcı Fiyatları

Xerox B230V_DNI Phaser Wi-Fi 34 ppm A4 Mono Lazer Yazıcı Dubleks Network

Satıcı: Erser Bilişim

6.360,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 6360.20
Xerox B230V_DNI WIFI Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: erserbilisim

6.417,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 6417.00
Xerox B230v_dnı A4 Siyah Beyaz Tek Fonksiyonlu Duplex Laser Yazıcı 34 Ppm Wireless

Satıcı: Bitmeyen Kartuş

6.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 6779.00
Xerox B230V_DNI WIFI Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: AKNOLOJİ

7.096,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 7096.83
Binbir Göz Bilgisayar Xerox B230V_DNI Phaser Wi-Fi 34 Ppm A4 Mono Lazer Yazıcı Dubleks Network

Satıcı: newteknik

7.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 7540.00
Xerox B230V_DNI Phaser Wi-Fi 34 ppm A4 Mono Lazer Yazıcı Dubleks Network

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

7.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 7549.00
Xerox B230V_Dni Phaser Wi-Fi 34 Ppm A4 Mono Lazer Yazıcı Dubleks Network

Satıcı: Magic Teknoloji

7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 7709
Xerox B230V-DNI Wifi Lazer Yazıcı

Satıcı: BitmeyenKartus

7.793,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 7793.04
Xerox B230V_DNI Wi-Fi Mono Lazer Yazıcı - Beyaz

Satıcı: bitmeyenkartuş | 9 yorum

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 7899.00
Xerox WorkCentre B230V-DNI Network + Wi-Fi Dubleks Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: HIZLI KARTUŞ

7.939,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7939.74
Xerox B230v_dnı A4 Siyah Beyaz Tek Fonksiyonlu Duplex Laser Yazıcı 34 Ppm Wireless

Satıcı: ÖZAK BİLGİSAYAR

8.075,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 8075.00
XEROX A4 B230V-DNI DUPLEX LASER YAZICI USB,KABLOSUZ

Satıcı: onlinealisverisyap

8.086,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 8096.55
B230v_dni Phaser Wi-Fi 34 Ppm A4 Mono Lazer Yazıcı Dubleks Network

Satıcı: Hızlı Kartuş

8.227,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

13 8227.30
Xerox B230v_dni Phaser Wi-fi 34 Ppm A4 Mono Lazer Yazıcı Dubleks Network

Satıcı: HIZLI KARTUŞ

8.660,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 8660.27
Tonersepeti Xerox WorkCentre B230V_DNI Yazıcı

Satıcı: TONERSEPETİ

14.551,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

15 14551.55

Xerox B230V-DNI Yazıcı Fiyat Geçmişi

Xerox B230V-DNI Yazıcı Temel Özellikleri

250 sayfa
Yok
Var

Xerox B230V-DNI Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 600 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Ağır Kağıt Antetli Bond Düz Kağıt Etiket Geri Dönüştürülmüş Kağıt Hafif Kağıt Ön Baskılı Parlak Kağıt Renkli Kağıt Stok Kartı Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 6.8 sn
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Kenarlıksız Baskı Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran (2 Satır)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct Apple AirPrint Mopria
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• Bellek 256 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Yok
• ADF (Belge Besleme) Yok

TASARIM

• Genişlik 355 mm
• Derinlik 333 mm
• Yükseklik 215 mm
• Ağırlık 6.8 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Xerox B230V-DNI Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.