Xerox B235V-DNI Yazıcı

Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
36 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Yok
Mobil Baskı:
Var

Xerox B235V-DNI Yazıcı Fiyatları

Xerox B235v_dnı Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Poyraz Toner

11.398,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 11398.60
Xerox B235v_dnı Çok Fonksiyonlu Wifi Lazer Yazıcı

Satıcı: Poyraz Toner

12.007,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 12007.80
Xerox B235V_DNI Yazıcı/Tarayıcı/Fotokopi/Faks Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Kablosuz /Network 34 PPM

Satıcı: Techmarketim

12.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 12319.00
Xerox B235V_DNI Tarayıcı + Fotokopi + Faks Wi-Fi Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Hızlı Kartuş

13.419,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 13419.67
Xerox B235V_DNI Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: ozcan | 4 yorum

13.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 13950.00
Xerox B235V_DNI Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: magic

14.511,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 14511.07
Xerox B235V_DNI Tarayıcı + Fotokopi + Faks Wi-Fi Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

14.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 14599.00
Xerox B235V_DNI A4 34PPM Çok Fonksiyonlu Duplex Laser Yazıcı - Beyaz

Satıcı: ÖZAKBİLGİSAYAR

16.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 16600.00
Xerox B235V_DNI Tarayıcı + Fotokopi + Faks Wi-Fi Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: BitmeyenKartus

16.898,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 16898.95
XEROX A4 B235V-DNI ÇOK FONKSİYONLU FAXLI DUBLEX LASER YAZICI USB-ETHERNET-WIFI

Satıcı: onlinealisverisyap

17.115,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 17125

Xerox B235V-DNI Yazıcı Fiyat Geçmişi

Xerox B235V-DNI Yazıcı Temel Özellikleri

36 sf/dk
250 sayfa
Yok
Var

Xerox B235V-DNI Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 600 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Ağır Kağıt Antetli Bond Düz Kağıt Etiket Geri Dönüştürülmüş Kağıt Hafif Kağıt Kart Parlak Kağıt Renkli Kağıt Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 6.2 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 36 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct Apple AirPrint Mopria
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• Bellek 512 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Yok
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Xerox B235V-DNI Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.