Xerox B305V DNI Yazıcı

Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
38 sf/dk
Tarayıcı:
Var
Kenarlıksız Baskı:
Yok
Mobil Baskı:
Var

Xerox B305V DNI Yazıcı Fiyatları

Xerox B305v_dnı Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: Poyraz Toner

17.898,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 17898.70
Xerox B305V_DNI A4 Çok Fonksiyonlu Yazıcı - Beyaz

Satıcı: Hızlıkartuş

19.649,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 19649.13
Xerox WorkCentre B305V-DNI Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi + Dubleks Lazer Yazıcı

Satıcı: HIZLI KARTUŞ

19.749,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 19759
B305v_dnı A4 Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Hızlı Kartuş

20.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 20275.00
Xerox B305V_DNI Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Hızlı Kartuş

20.635,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 20635.28
Xerox B305V_DNI Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Hızlı Kartuş

21.350,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 21350.65
Tonersepeti Xerox WorkCentre B305V_DNI Yazıcı

Satıcı: TONERSEPETİ

26.207,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 26207.46
Tonersepeti Xerox WorkCentre B305V-DNI Yazıcı

Satıcı: TONERSEPETİ

27.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 27299.00
Xerox B305V_DNI Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: Poyraz Toner

28.034,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 28034.17
xerox A4 B305V/DNI Siyah Çok Fonksiyonlu Kablosuz Lazer Yazıcı Usb,Ethernet

Satıcı: Erenler Ticaret

52.461,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 52461.17

Xerox B305V DNI Yazıcı Fiyat Geçmişi

Xerox B305V DNI Yazıcı Temel Özellikleri

38 sf/dk
Var
Yok
Var

Xerox B305V DNI Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 600 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Ağır Kağıt Antetli Bond Düz Kağıt Geri Dönüştürülmüş Kağıt Hafif Kağıt Pamuklu Parlak Kağıt Renkli Kağıt Stok Kartı Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 5.8 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 38 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Çift Taraflı Baskı Otomatik
• Kenarlıksız Baskı Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• LCD Ekran Var
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct Apple AirPrint Mopria
• Ethernet Var
• Bellek 512 mb
• Diğer Özellikler USB Girişi

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarayıcı Çözünürlüğü 600 x 600 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Genişlik 411 mm
• Derinlik 366 mm
• Yükseklik 339 mm
• Ağırlık 12.8 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Xerox B305V DNI Yazıcı İle En Çok Karşılaştırılan Yazıcılar

Xerox B305V DNI Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.