2.0 (5 oy) / Yorum Yaz
Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
20 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
150 sayfa
Tarayıcı:
Var
Mobil Baskı:
Var

Xerox WorkCentre 3025V-BI Yazıcı Fiyatları

Xerox Workcentre 3025 Yazıcı(Çalışır,Sorunsuz,İkinciel) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: ozgenteknik

5.689,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5689.60
Xerox A4 Workcentre 3025V_Bı Siyah Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Usb-Kablosuz

Satıcı: Teknoklik

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 8009
Xerox 3025V-Bı Wi-Fi Mono Laser Yazıcı

Satıcı: özcan bilgisayar

7.894,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 7894.20
Xerox Workcentre 3025_Bı Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: özcan bilgisayar

7.919,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 7919.50
Xerox A4 Workcentre 3025V_Bı Siyah Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Usb-Kablosuz

Satıcı: GpnTeknoloji | 938 yorum

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 7999.00
Xerox WorkCentre 3025BI Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi Airprint Lazer Yazıcı

Satıcı: Özcan | 103 yorum

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 7999.00
Xerox Workcentre 3025v_bı Lazer Yaz/tar/fot Wi-fi A4

Satıcı: GpnTeknoloji

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 7999.00
Xerox A4 Workcentre 3025V_Bı Siyah Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Usb-Kablosuz

Satıcı: GpnTeknoloji

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7999.00
Xerox 3025V-BI Wi-Fi Mono Laser Yazıcı

Satıcı: Teknoklik

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 7999.00
Xerox WorkCentre 3025_BI Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Teknoklik

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 7999.00
xerox 3025V_BI Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: OZCAN

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 7999.00
Xerox 3025V_BI WorkCentre Wi-Fi Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: OZCAN

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 7999.00
Xerox WorkCentre 3025V-BI Wifi + Fotokopi + Tarayıcı Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: POWERPRİNT

8.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 8550.00
Xerox 3025V-BI WorkCentre Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Wi-Fi Çok Fonksyonlu

Satıcı: Arslan Bilgisayar

9.435,73 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 9445.73
XEROX 3025V_BI Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Kraft Online

9.509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

15 9519
Xerox WorkCentre 3025V_BI Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: BitmeyenKartus

9.728,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

16 9728.93
Xerox 3025V_Bi Workcentreyazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Gri

Satıcı: NETSİPARİS

10.502,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 10502.20
Tonersepeti Xerox Workcentre 3025V-BI Lazer Yazıcı

Satıcı: TONERSEPETİ

14.468,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

18 14468.00

Xerox WorkCentre 3025V-BI Yazıcı Fiyat Geçmişi

Xerox WorkCentre 3025V-BI Yazıcı Temel Özellikleri

20 sf/dk
150 sayfa
Var

Xerox WorkCentre 3025V-BI Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 600 x 600 px
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 8.5 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 20 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Çift Taraflı Baskı Manuel

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Yok
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Ethernet Yok
• Toplam Kağıt Girişi 150 sayfa
• İşlemci 600 mhz
• Bellek 128 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS Linux

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 1200 dpi
• ADF (Belge Besleme) Yok

TASARIM

• Genişlik 406 mm
• Derinlik 361 mm
• Yükseklik 257 mm
• Ağırlık 7.5 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Xerox WorkCentre 3025V-BI Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.