Kapasite:
1.75 Litre
Kavanoz Adedi:
7 Adet
Yoğurt Kabı :
Var

Arçelik YM 3200 I Tadı Var Fiyatları

Arçelik Ym 3200 I Tadı Var Probiyotik Yoğurt & Kefir - Beyaz

Satıcı: Pawronix | 1 yorum

6.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 6850.00
Arçelik Ym 3200 I Tadı Var Probiyotik Yoğurt Makinesi

Satıcı: Erşan Pazarlama

7.180,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 7180.20
Arçelik Ym 3200 I Tadı Var® Probiyotik Yoğurt &Kefir Makinesi

Satıcı: Çayağzı Ticaret

7.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 7380.00
Arçelik YM 3200 I Tadı Var Probiyotik Yoğurt Makinesi

Satıcı: Marka Bizdedir

7.690,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 7690.16
Arçelik YM3200 I Tadı Var Probiyotik Yoğurt & Kefir Makinesi beyaz-siyah

Satıcı: markabizdedir

7.844,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 7844.90
Arçelik YM3200 I Tadı Var Probiyotik Yoğurt & Kefir Makinesi beyaz-siyah

Satıcı: computeryum

8.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 8740.00
Ym 3200 I Yogurt-Kefir Makınası Basıc

Satıcı: veli Yılmaz makine

9.667,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 9667.40
Arçelik YM 3200 I Tadı Var Probiyotik Yoğurt Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

10.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 10449.05
Arçelik Ym 3200 I Yoğurt Ve Kefir Makinesi

Satıcı: KARABAĞ TİCARET

10.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10699.00
Arçelik YM 3200 Tadı Var Probiyotik Yoğurt Kefir Makinesi 10.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 10699.00
Arçelik YM 3200 I Tadı Var Probiyotik Yoğurt & Kefir Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 10999.00
Arçelik YM 3200 I Tadı Var® Probiyotik Yoğurt & Kefir Makinesi

Satıcı: AFT GRUP

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 11499.00

Arçelik YM 3200 I Tadı Var Fiyat Geçmişi

Arçelik YM 3200 I Tadı Var Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kavanoz Adedi 7 Adet
• Kavanoz Malzemesi Cam
• Kapasite 1.75 Litre
• Yoğurt Kabı Var
• Zamanlayıcı Var
• Dijital Ekran Var
• Diğer Özellikler Dijital Gösterge Kefir Mayalama Led Ekran Lezzet Sensörü Probiyotik Yoğurt Sıcaklık Kontrol Işığı

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 16.5 cm
• Genişlik 20 cm
• Derinlik 24 cm
• Ağırlık 2.26 kg

DÖKÜMANLAR

Arçelik YM 3200 I Tadı Var Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.