Kapasite:
3 Litre
Kavanoz Adedi:
7 Adet
Yoğurt Kabı :
Var

Arçelik YM 9242 I Gurme Tadı Var Fiyatları

Arçelik Ym 9242 I Gurme Otomatik Yoğurt Yapma Makinesi Gri

Satıcı: IŞIKLAR DTM ARÇELİK YETKİLİ BAYİİ | 7 yorum

10.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 10295.00
Arçelik Ym 9242 I Gurme Otomatik Yoğurt Yapma Makinesi Gri

Satıcı: Ekaş Teknoloji | 7 yorum

10.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 10298.00
Arçelik Ym 9242 I Gurme Otomatik Yoğurt Yapma Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

10.722,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 10722.00
Arçelik YM 9242 I Tadı Var™ Probiyotik Yoğurt & Kefir Yoğurt Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

11.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 11399.05
Arçelik YM 9242 I Gurme Otomatik Yoğurt Yapma Makinesi inox

Satıcı: altinmobilyaas

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 11499.00
Arçelik YM 9242 I Gurme Otomatik Yoğurt ve Kefir Yapma Makinesi

Satıcı: Azizoğlu Beyaz Eşya

11.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 11899.00
Arçelik Ym 9242 I Tadı Var™ Probiyotik Yoğurt & Kefir Yoğurt Makinesi

Satıcı: magazadanalın

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 11999.00
Arçelik Ym 9242 I Gurme Otomatik Yoğurt Yapma Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 11999.00
Arçelik Ym 9242 I Gurme Otomatik Yoğurt Yapma Makinesi

Satıcı: Bursa Uğurlu Mağazaları

15.030,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 15030.50
Arçelik YM 9242 I Gurme Otomatik Yoğurt ve Kefir Yapma Makinesi

Satıcı: Alataş Dayanıklı Tüketim

15.168,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 15168.93
Arçelik YM 9242 I Gurme Otomatik Yoğurt Yapma Makinesi inox

Satıcı: TAŞARAVM

15.220,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 15220.00
Arçelik YM 9242 I Tadı Var® Probiyotik Yoğurt & Kefir Makinesi

Satıcı: DM Dayanıklı

15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 15499.00
Arçelik YM 9242 I Tadı Var™ Probiyotik Yoğurt Makinesi 16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 16499.00

Arçelik YM 9242 I Gurme Tadı Var Fiyat Geçmişi

Arçelik YM 9242 I Gurme Tadı Var Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kavanoz Adedi 7 Adet
• Kavanoz Malzemesi Cam
• Kapasite 3 Litre
• Yoğurt Kabı Var
• Zamanlayıcı Var
• Dijital Ekran Var
• Diğer Özellikler Kefir Mayalama Led Ekran Lezzet Sensörü Probiyotik Yoğurt Sıcaklık Kontrol Işığı Süzme Aparatı Uygulama İle Uzaktan Kontrol Wi-Fi Bağlantısı

TASARIM

• Renk İnox
• Yükseklik 16.4 cm
• Genişlik 20 cm
• Derinlik 24 cm
• Ağırlık 4.2 kg

Arçelik YM 9242 I Gurme Tadı Var Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.