Ariete Yogurella 0617

Güç:
Kapasite:
1.3 Litre
Kavanoz Adedi:
7 Adet
Yoğurt Kabı :
Yok

Ariete Yogurella 0617 Fiyatları

Ariete Yogurella Süzme Yoğurt Makinesi 1.490,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1500
Ariete 0617/00 Yoğurella 1.3 Litre Yoğurt Makinesi

Satıcı: Ariete Türkiye

2.152,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2152.60
Ariete Yogurella Yoğurt Makinesi 0617/00-1,3 Litre Yoğurt Kapasitesi, 7 Kapaklı Cam Kavanoz, 20 Watt, 12 Saat Hazırlama Süresi

Satıcı: Amazon.com.tr

2.164,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 2174.05
Ariete Yogurella Yoğurt Makinesi - 00C061700AR0

Satıcı: Kenwood Türkiye

2.221,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 2221.30
Ariete Yogurella Yoğurt Makinesi - 00C061700AR0

Satıcı: Ariete Türkiye

2.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 2290.00
ARIETE Yogurella Yoğurt Makinesi 1,3 Lt

Satıcı: Ariete Türkiye

2.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2290.00
Ariete Yogurella Yoğurt Makinesi - 00C061700AR0

Satıcı: Evcimo Home

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 2990.00
ARIETE YOGURELLA YOĞURT MAKİNESİ - 1,3 LT

Satıcı: SonoCasa

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2990.00
Ariete 0617/00 Yoğurella 1.3 Litre Yoğurt Makinesi

Satıcı: AhideNal

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 2990.00
Ariete Yogurella Yoğurt Makinesi-00C061700AR0

Satıcı: Vera Avm

2.965,18 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2975.18

Ariete Yogurella 0617 Fiyat Geçmişi

Ariete Yogurella 0617 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Güç 20 W
• Kavanoz Adedi 7 Adet
• Kavanoz Malzemesi Cam
• Kapasite 1.3 Litre
• Yoğurt Kabı Yok
• Diğer Özellikler Aşırı Isınmaya Karşı Koruma Güç Kontrol Işığı Kablo Sarma Kavanoz Kapakları Kaymaz Taban Şeffaf Kapak

TASARIM

• Renk Sarı
• Yükseklik 22 cm
• Genişlik 19.5 cm
• Derinlik 19.5 cm
• Ağırlık 1.7 kg

DÖKÜMANLAR

Ariete Yogurella 0617 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.