Prego Baby 5082 Digo

Tekerlek Sayısı:
8 Adet
Ağırlık:
4.8 kg
Katlanabilme:
Var
Sallanma Özelliği:
Var
Alt Güvenlik Örtüsü:
Yok

Prego Baby 5082 Digo Fiyatları

Prego Prego 5082 Dıgo Bebek Yürüteçi

Satıcı: Civil

2.324,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2324.34
Prego 5082 Digo Müzikli ve Oyuncaklı Bebek Yürüteci – Silikon Tekerlekli, Ergonomik, Katlanabilir ve Konforlu Tasarım - Mavi

Satıcı: ebebek | 126 yorum

2.559,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 2559.20
Prego Prego 5082 Dıgo Bebek Yürüteçi

Satıcı: BaşkentBebek

2.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2680.00
Prego 5082 Digo Bebek Yürüteci mavi

Satıcı: bebecity

2.751,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 2751.14
Prego 5082 Digo Bebek Yürüteci pembe

Satıcı: bebecity

2.751,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 2751.14
Prego Baby Prego 5082 Dıgo Bebek Yürüteçi Kahverengi

Satıcı: ebebek

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 3009
Prego Digo 5082 Bebek Yürüteci Silikon Malzeme ile Müzikli ve Oyuncaklı Özellikler Sunar - Pembe

Satıcı: ebebek | 126 yorum

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 3199.00
Prego 5082 Digo Bebek Yürüteç

Satıcı: Erbay Bebe

3.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 3324.05
Prego Digo Bebek Yürüteç Pembe 5082

Satıcı: Erbay Bebe

3.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 3324.05
Prego 5082 Digo Yürüteç Kahve

Satıcı: erbaybebe

3.514,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3514.10
Prego 5082 Digo Yürüteç Mavi

Satıcı: erbaybebe

3.514,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 3514.10

Prego Baby 5082 Digo Fiyat Geçmişi

Prego Baby 5082 Digo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Yürüteç
• Alt Güvenlik Örtüsü Yok
• Oyuncak/Aktivite Alanı Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Katlanabilme Var
• Sallanma Özelliği Var

TASARIM

• Tekerlek Sayısı 8 Adet
• Renk Seçenekleri Pembe
• Ağırlık 4.8 kg

Prego Baby 5082 Digo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.