Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER
CMF Watch 3 Pro
4.139,10 TL
Huawei Watch Fit 3
4.289,00 TL
Huawei Watch GT 3 Pro Titanium
21.401,40 TL
Samsung Galaxy Watch FE
5.999,00 TL
Xiaomi Smart Band 9
1.735,30 TL
Samsung Galaxy Watch 5 Pro
7.899,00 TL
Samsung Galaxy Watch 8 44mm
10.107,60 TL
Samsung Galaxy Watch 4 (40mm)
5.999,00 TL
Huawei Watch Fit 4 Pro Siyah
8.819,02 TL
Xiaomi Redmi Watch 4
2.699,00 TL
Xiaomi Redmi Watch 5
5.000,00 TL
Huawei Watch Fit 2 Active
2.239,00 TL
4 yorum