Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
416x416 piksel
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Yok
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Yok
Titreşim:
Var

Garmin Instinct 3 AMOLED 50mm Aktivite Saati Fiyatları

Garmin Instinct 3 - 50 mm Amoled - Eğrelti Yeşili - Yeşil

Satıcı: BAYTEKİN

27.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 27072.00
Garmin Instinct 3 - 50 mm AMOLED - Eğrelti Yeşili

Satıcı: ProbikeKarakoy

27.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

2 27072.00
Instinct 3 50 mm Amoled Eğrelti Yeşili Silikon Kayışlı Akıllı Saat 27.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 27082
Garmin Instinct 3 - 50 mm Amoled - Siyah Mavi

Satıcı: BAYTEKİN

29.892,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 29892.00
Garmin Instinct 3 - 50 mm AMOLED Siyah Mavi

Satıcı: ProbikeKarakoy

29.892,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 29892.00
Instinct 3 50 mm AMOLED Kömür Siyahı Akıllı Saat 29.892,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 29892.00
Garmin Instinct 3 - 50 mm AMOLED Siyah Mavi

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

30.052,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 30052.66
Garmin Instinct 3 – 50 mm AMOLED Eğrelti Yeşili

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

30.066,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 30066.31
Garmin Instinct 3 – 50 mm AMOLED Eğrelti Yeşili

Satıcı: Uzman Teknoloji

34.919,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 34929.9
Garmin Instinct 3 – 50 mm AMOLED Kömür Siyahı

Satıcı: elcobilmarket

36.603,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 36603.60

Garmin Instinct 3 AMOLED 50mm Aktivite Saati Fiyat Geçmişi

Garmin Instinct 3 AMOLED 50mm Aktivite Saati Ürün Ailesi

Garmin Instinct 3 AMOLED 50mm Aktivite Saati Temel Özellikleri

416x416 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Kamera:
Yok

Garmin Instinct 3 AMOLED 50mm Aktivite Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 50 mm
• Cihaz Eni 50 mm
• Cihaz Kalınlığı 14.4 mm
• Gövde Ağırlık 59 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Kasa Malzemesi Fiber Takviyeli Polimer
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Yeşil
• Kordon Rengi Siyah Gri
• Kordon Ölçüsü 26 mm

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 4 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo L1+L5 Çift Frekanslı GNSS
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Batarya Teknolojisi Lithium Ion
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 32 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 576 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 30 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Var
• Ortam Işığı Sensörü Var
• Pusula Var
• Barometre Var
• Altimetre Var
• Termometre Var

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Garmin Instinct 3 AMOLED 50mm Aktivite Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.