Ekran Çözünürlüğü:
176x176 piksel
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Yok
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Yok
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

Garmin Instinct 3 Solar 50mm Aktivite Saati Fiyatları

Garmin Instinct 3 – 50 mm, Solar - Kömür Siyahı - 50 mm - Siyah

Satıcı: Uzman Teknoloji | 9 yorum

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 25999.00
Garmin Instinct 3 – 50 mm, Solar - Kömür Siyahı - 50 mm - Siyah

Satıcı: Elcobil Bilişim | 9 yorum

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 25999.00
Garmin Instinct 3 – 50 Mm Solar Siyah Beyaz

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

26.978,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 26978.90
Garmin Instinct 3 – 50 mm, Solar Kömür Siyahı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

27.058,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 27058.76
Garmin Instinct 3 – 50 mm, Solar Kömür Siyahı

Satıcı: ProbikeKarakoy

27.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 27072.00
Garmin Instinct 3 – 50 mm Solar Siyah Beyaz

Satıcı: ProbikeKarakoy

27.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 27072.00
Garmin Instinct 3 Kömür Siyahı 50 mm Solar Akıllı Saat 27.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 27072.00
Instinct 3 50 mm Solar Siyah Beyaz Silikon Kayışlı Akıllı Saat 27.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 27072.00
Garmin Instinct 3 – 50 mm Solar Siyah Beyaz

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

28.521,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 28521.50
Instinct 3 – 50 Mm, Solar Kömür Siyahı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

28.910,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 28910.90
Garmin Instinct 3 – 50 mm, Solar Kömür Siyahı

Satıcı: Uzman Teknoloji

30.364,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 30364.90
Instinct 3 – 50 mm, Solar Kömür Siyahı

Satıcı: Uzman Teknoloji

30.719,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 30729.9

Garmin Instinct 3 Solar 50mm Aktivite Saati Fiyat Geçmişi

Garmin Instinct 3 Solar 50mm Aktivite Saati Ürün Ailesi

Garmin Instinct 3 Solar 50mm Aktivite Saati Temel Özellikleri

176x176 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Yok

Garmin Instinct 3 Solar 50mm Aktivite Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 50 mm
• Cihaz Eni 50 mm
• Cihaz Kalınlığı 14.4 mm
• Gövde Ağırlık 58 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Alüminyum Alaşım
• Kasa Malzemesi Fiber Takviyeli Polimer
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Gri Beyaz
• Kordon Rengi Siyah Turuncu
• Kordon Ölçüsü 26 mm

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 128 MB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo L1+L5 Çift Frekanslı GNSS
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Şarj Biçimi Güneş Enerjisi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 40 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 960 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 365 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Var
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Var
• Barometre Var
• Altimetre Var
• Termometre Var

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Garmin Instinct 3 Solar 50mm Aktivite Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.