Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Huawei Watch Fit 3 - Gri Naylon Satıcı: ALDIMGİTTİ
5.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 5399.00
Huawei Watch Fit 3 - Gri Naylon
Satıcı: soyluiletişim | 3927 yorum
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 5999.00
Huawei Watch Fit 3 - Gri Naylon
Satıcı: Umay iletişim | 3927 yorum
6.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 6049.00
Huawei Watch Fit 3 Gri Naylon Kayış Akıllı Saat Satıcı: Erenler Ticaret
13.216,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 13216.50
Huawei Watch Fit 3 Gri Naylon Kayış Akıllı Saat Satıcı: VizyoniletisiM
13.216,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 13216.50
Huawei Watch Fit 3 Gri Naylon
Satıcı: ylmzhome
13.803,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
6 13803.90
Huawei Watch Fıt 3 Akıllı Saat, Bluetooth Arama, Gps, İos Ve Android, 1,82" Amoled Ekran, 10 Güne Kadar Pil Ömrü, Sağlık Ve Fitness Yönetimi, +6 Ay Uzatılmış Garanti, Gri Naylon
Satıcı: ylmzhome
16.591,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
7 16591.10
Huawei Watch Fit 3 Akıllı Saat (Huawei Türkiye Garantili) gri Satıcı: ernpazarlama
17.650,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
8 17650.05
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
DONANIM
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER