Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
408x480 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

Huawei Watch Fit 3 Akıllı Saat Fiyatları

Huaweı Watch FIT 3 Sıyah (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.799,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2799.30
Huaweı Watch FIT 3 Sıyah (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.799,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2799.30
HUAWEI WATCH FIT 3 Akıllı Saat, iOS ve Android ile uyumlu, 1.82 inç AMOLED Ekran, Ultra İnce Tasarım, Kapsamlı Sağlık Takibi, Kapsamlı Sağlık Yönetimi, 10 Güne Kadar Pil Ömrü, Siyah

Satıcı: Nethouse

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 4409
Huawei Watch Fit 3 Akıllı Saat (Huawei Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: Nethouse | 419 yorum

4.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 4289.00
Huawei Watch Fit 3 Spor Kordon Siyah

Satıcı: KYA Teknoloji - Turkcell Mağazası

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4299.00
Huawei Watch Fit 3 Siyah Kauçuk Kayış Akıllı Saat

Satıcı: Nethouse

4.421,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 4421.32
HUAWEI Watch FIT 3 Siyah Akıllı Saat, 1.82" AMOLED Ekran 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4499.00
Huawei Watch Fit 3 - Siyah

Satıcı: Nethouse

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 4499.00
Huawei Watch Fit 3 Spor Kordon Siyah

Satıcı: Nethouse

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4499.00
Huaweı Watch Fit 3 - Siyah

Satıcı: NetHouse

4.515,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 4515.60
Huawei Watch Fit 3 - Siyah

Satıcı: Maxxdükkan | 3927 yorum

4.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 4639.00
Huawei Watch Fit 3 - Siyah

Satıcı: Elit Pazarlama

4.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 4700.00
Huawei Watch Fit 3 - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 3927 yorum

4.825,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 4825.06
Huawei Watch Fit 3 - Siyah

Satıcı: Nethouse

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 4999.00
Watch Fit 3 Siyah Akıllı Saat 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

15 5009
Huawei Watch Fit 3 Siyah Kauçuk Kayış Akıllı Saat

Satıcı: By-Pro Bilişim

5.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

16 5399.10
Huawei Watch + Freebuds SE 2 Siyah Avantajlı Paket

Satıcı: Nethouse

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 5699.00
Huawei Watch Fit 3 Akıllı Saat (Huawei Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: by-pro

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

18 5999.00
Huawei Watch Fit 3 - Siyah

Satıcı: By Pro

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

19 5999.00

Huawei Watch Fit 3 Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Huawei Watch Fit 3 Akıllı Saat Temel Özellikleri

408x480 piksel
Yok
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

Huawei Watch Fit 3 Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 43.2 mm
• Cihaz Eni 36.3 mm
• Cihaz Kalınlığı 9.9 mm
• Gövde Ağırlık 26 g
• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Alüminyum Alaşım
• Kordon Malzemesi Floroelastomer / Kauçuk
• Kasa Rengi Gri
• Kordon Rengi Siyah

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 4 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS)
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 400 mAh
• Batarya Özellikleri Hızlı Şarj
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 168 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 10 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Var
• Ortam Işığı Sensörü Var
• Pusula Var
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 8.0+ iOS 13+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Huawei Watch Fit 3 Akıllı Saat Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

turan Profil Resmi

26 yorum

turan Ürünü kullanan varsa görüşlerini bildirebilir mi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.