Cihaz İşletim Sistemi:
HarmonyOS
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
466x466 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var

Huawei Watch GT 6 Gri 46mm Akıllı Saat Fiyatları

Huawei Watch GT 6 46 MM Akıllı Saat (Distribütör Garantili) kahverengi

Satıcı: Atikİletişim

8.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 8695.00
Huawei  Watch Gt 6 46 Mm - Kahverengi

Satıcı: Kılınç Mobil

8.698,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 8698.48
Huawei Watch GT 6 46 MM - Kahverengi

Satıcı: Trendyol

9.018,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 9018.93
Huawei Watch Gt 6 46Mm Gri Akıllı Saat

Satıcı: YAKA Teknoloji

9.061,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 9061.80
Huawei Watch GT 6 46 mm - Kahverengi

Satıcı: Hepsiburada | 476 yorum

9.189,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

5 9189.77
Huawei Watch GT 6 46 MM - Kahverengi

Satıcı: KILINÇ MOBİL BUCA

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 9499.00
Huawei Watch Gt 6 46Mm Gri

Satıcı: Terminal İletişim - Turkcell Mağazası

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 9999.00
Huawei  Watch Gt 6 46 Mm - Kahverengi

Satıcı: YAKA TEKNOLOJİ

10.619,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 10619.10
Huawei Watch GT 6 46 mm - Kahverengi

Satıcı: MOBİLSTORE.33 | 476 yorum

10.747,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 10747.00
Huawei Watch GT6 46MM Kahverengi

Satıcı: MEDIAMARKT

10.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 10780.00
HUAWEI WATCH GT 6 46mm Gri, Kompozit Deri Kayış, Hediye HUAWEI EasyFit 3 Kayış 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 10999.00
Huawei Watch GT6 46 mm Akıllı Saat Gri 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 10999.00
Huawei Watch GT6 46 mm Gri 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 10999.00
Huawei Watch GT6 46 mm Akıllı Saat Gri

3 yorum

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

14 10999.00
Huawei Watch GT 6 46 MM Akıllı Saat (Distribütör Garantili) kahverengi

Satıcı: mediamarkt

11.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 11000.00
Huawei Watch Gt6 46Mm Kahverengi

Satıcı: 4B İletişim

11.802,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 11802.60

Huawei Watch GT 6 Gri 46mm Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Huawei Watch GT 6 Gri 46mm Akıllı Saat Ürün Ailesi

Huawei Watch GT 6 Gri 46mm Akıllı Saat Temel Özellikleri

HarmonyOS
466x466 piksel
Yok
Var
Hoparlör:
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

Huawei Watch GT 6 Gri 46mm Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 46 mm
• Cihaz Eni 46 mm
• Cihaz Kalınlığı 10.95 mm
• Gövde Ağırlık 51.3 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Kordon Malzemesi Kompozit Deri
• Kasa Rengi Gri
• Kordon Rengi Kahverengi
• Kordon Ölçüsü 22 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 64 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 6.0
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) L1+L5 Çift Frekanslı GNSS
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 867 mAh
• Batarya Özellikleri Hızlı Şarj
• Şarj Biçimi Kablosuz Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 168 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 288 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 21 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Var
• Ortam Işığı Sensörü Var
• Pusula Var
• Barometre Var
• Altimetre Var
• Termometre Var

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Huawei Watch GT 6 Gri 46mm Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.