Cihaz İşletim Sistemi:
HarmonyOS
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
466x466 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var

Huawei Watch GT 6 Yeşil 46mm Akıllı Saat Fiyatları

Huawei Watch GT 6 46 MM Akıllı Saat (Distribütör Garantili) yesil

Satıcı: baristeknoloji

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 7899.00
Huawei Watch Gt 6 46 Mm - Yeşil

Satıcı: FXELEKTRONİK

8.201,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 8201.50
Huawei Watch Gt 6 46 Mm - Yeşil

Satıcı: Teknopoint

8.465,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 8465.38
Huawei Watch Gt 6 46 Mm - Yeşil

Satıcı: Güncel 33

8.587,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 8587.74
Huawei Watch Gt 6 46Mm Dokuma Kayışlı Paslanmaz Çelik Kasa Yeşil

Satıcı: Terminal İletişim - Turkcell Mağazası

8.598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 8598.00
Huawei Watch Gt 6 46Mm Dokuma Kayışlı Paslanmaz Çelik Kasa Yeşil

Satıcı: Teknopoint - Turkcell Mağazası

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 8599.00
Huawei Watch Gt 6 46Mm Yeşil Akıllı Saat

Satıcı: Üstün iletişim

8.601,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 8601.00
Huawei Watch GT 6 46 mm - Yeşil

Satıcı: KEFELİ TEKNOLOJİ MARKET | 474 yorum

8.758,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 8758.00
Huawei Watch GT 6 46 mm - Yeşil

Satıcı: Arlı Teknoloji | 474 yorum

8.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 8759.00
Huawei Watch GT 6 46 MM Akıllı Saat (Distribütör Garantili) yesil

Satıcı: ASLANTELEKOM

8.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 8980.00
Huawei Watch GT 6 46 MM - Yeşil

Satıcı: NicGsm

9.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 9049.00
Huawei Watch GT 6 46 MM - Yeşil

Satıcı: 4B Teknoloji

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 9199.00
Huawei Watch GT 6 46 mm - Yeşil

Satıcı: TURKCELL EMRE İLETİŞİM

9.776,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 9776.00
Huawei Watch GT 6 46 mm - Yeşil

Satıcı: Üstün İletişim

9.991,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 9991.00
HUAWEI WATCH GT 6 46mm Yeşil, Kompozit Dokuma Kayış 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 10999.00
Huawei Watch GT6 46 mm Akıllı Saat Yeşil 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

16 10999.00
Huawei Watch GT6 46 mm Yeşil 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

17 10999.00
Huawei Watch GT6 46 mm Akıllı Saat Yeşil

4 yorum

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

18 10999.00
Huawei Watch GT 6 46 MM - Yeşil

Sadece Mobilde

12.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 12509

Huawei Watch GT 6 Yeşil 46mm Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Huawei Watch GT 6 Yeşil 46mm Akıllı Saat Ürün Ailesi

Huawei Watch GT 6 Yeşil 46mm Akıllı Saat Temel Özellikleri

HarmonyOS
466x466 piksel
Yok
Var
Hoparlör:
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

Huawei Watch GT 6 Yeşil 46mm Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 46 mm
• Cihaz Eni 46 mm
• Cihaz Kalınlığı 10.95 mm
• Gövde Ağırlık 51.3 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Kordon Malzemesi Kompozit Dokuma
• Kasa Rengi Gri
• Kordon Rengi Yeşil
• Kordon Ölçüsü 22 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 64 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 6.0
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) L1+L5 Çift Frekanslı GNSS
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 867 mAh
• Batarya Özellikleri Hızlı Şarj
• Şarj Biçimi Kablosuz Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 168 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 288 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 21 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Var
• Ortam Işığı Sensörü Var
• Pusula Var
• Barometre Var
• Altimetre Var
• Termometre Var

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Huawei Watch GT 6 Yeşil 46mm Akıllı Saat Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ahmet Profil Resmi

7 yorum

Ahmet @epey harmonyOs kaç ile geliyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ahmet 6
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.