Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: hanibu | Distribütör Garantili | 2 yorum | Renk: Mor
22.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 22999.95 Xiaomi Xiaomi12 12 GB 256 GB Cep Telefonu-Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: hanibu | Distribütör Garantili
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 27999.00 Xiaomi 12 256 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: TEKNOZEYN
28.500,00 TL Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
3 28510 Xiaomi Mi 12 256 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: HANİBU
28.800,00 TL Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
4 28810 Xiaomi 12 12 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) maviSatıcı: BERKEGRUP | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
31.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
5 31599.00 Xiaomi 12 12 GB+256 GB Cep Telefonu-Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: hanibu | Distribütör Garantili | 3 yorum | Renk: Gri
28.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
6 28299.00