Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 11899.00 ASUS PRIME X670-P WiFi DDR5 6400Mhz+(OC) RGB M.2 ATX AM5Satıcı: incehesap
12.416,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 12416.36 ASUS PRIME X670-P WIFI DDR5 HDMI-DP PCIE 16X 5.0 AM5 ATXSatıcı: onlinealisverisyap
12.668,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 12678 Asus Prime X670-P WIFI AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: incehesap
12.704,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 12704.37 Asus Prime X670-P WIFI AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: QP | 3 yorum
12.719,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 12719.00 ASUS Prıme X670-p Wıfı Amd X670 Soket Am5 Ddr5 6400mhz(oc) M.2 AnakartSatıcı: incehesap
12.863,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
6 12863.78 Asus Prime X670-P WiFi 6400mhz(OC) RGB M.2 AM5 DDR5 ATX Anakart 12.964,00 TL + 20,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 12974 Asus Prime X670-P Wifi Amd X670 Am5 Ddr5 6400 Dp HDMI 3x M2 Usb3.2 Ax Wifi + Bt Aura Rgb 2.5gbit Lan AtxSatıcı: akelgüvenlik | 3 yorum
13.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 13000.00 Asus Prime X670-P WIFI AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
13.114,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
9 13114.90 ASUS PRIME X670-P WiFi DDR5 6400Mhz+(OC) RGB M.2 ATX AM5Satıcı: Teknobiyotik
13.427,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
10 13427.43 ASUS PRIME X670-P WiFi DDR5 6400Mhz+(OC) RGB M.2 ATX AM5Satıcı: İntekzo
13.633,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 13633.27 ASUS PRIME X670-P WIFI AMD X670 Soket AM5 DDR5 6400MHz(OC) M.2 Anakart1 yorum
13.812,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 13812.00 ASUS Prime X670-P WiFi 6400MHz(OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP ATX Anakart 13.884,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
13 13884.00 ASUS Prıme X670-p Wıfı Amd X670 Soket Am5 Ddr5 6400mhz(oc) M.2 AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
13.968,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
14 13968.90 ASUS Prıme X670-p Wıfı Amd X670 Soket Am5 Ddr5 6400mhz(oc) M.2 AnakartSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
14.071,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 14071.20 ASUS PRIME X670-P WiFi DDR5 6400Mhz+(OC) RGB M.2 ATX AM5Satıcı: İntekzo
14.137,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
16 14137.98 Asus Prıme X670-P Wıfı, 4Xddr5, 3Xm.2, Hdmı, Dp, Type-C, Wi-Fi 6, Bluetooth V5.2, Amd Ryzen 7000 Serisi, Am5 Soket Anakart 14.331,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
17 14331.37 Asus Prime X670-P WiFi AMD X670 6400 MHz Ddr5 ATX AM5 Gaming AnakartSatıcı: Dualpazar
14.366,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 14366.00 ASUS Prıme X670-p Wıfı Amd X670 Soket Am5 Ddr5 6400mhz(oc) M.2 AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
16.453,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 16453.52