4.8 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime X670-P AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus PRIME X670-P AMD AM5 DDR5 ATX Anakart Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

7.635,73 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 7645.73
Asus Prıme X670-P Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

7.666,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 7666.10
Asus Prıme X670-P Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 8199.00
Asus Prime X670-P AMD AM5 DDR5 ATX Anakart Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

11.733,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 11743
Asus Prime X670-P Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

11.780,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 11780.10
Asus Prime X670-P Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

12.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 12599.00
Asus Prime X670-P AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: dualpazar

17.435,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 17435.84
Asus Prime X670-P Amd X670 6400 Mhz (Oc) Ddr5 Soket Am5 Atx Anakart

Satıcı: Dualpazar

17.720,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 17720.10
ASUS PRIME X670-P AM5 DDR5 6400MHZ+(OC) DP HDMI AM5

Satıcı: dualpazar

19.691,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 19691.91
Asus Prıme X670-P Amd X670 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı 3X M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx (Prıme X670-P) Anakart

Satıcı: Dualpazar | 6 yorum

19.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 19780.00
Asus PRIME X670-P DDR5 6400MHZ 1XHDMI 1XDP 3XM.2 USB 3.2 ATX AM5 (AMD AM5 RYZEN 7000 SERİSİ İLE UYUMLU)

Satıcı: Zorexpress

21.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 21700.00
Asus Prime X670-P Amd X670 Am5 6400 Ddr5 Atx Anakart

Satıcı: Erenler Ticaret

64.994,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 64994.07

Asus Prime X670-P AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime X670-P AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Ürün Ailesi

Asus Prime X670-P WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Wi-Fi: Var 9.099,09 TL
Asus Prime X670-P AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Wi-Fi: Yok 17.435,84 TL

Asus Prime X670-P AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Opsiyonel
Bluetooth:
Opsiyonel
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime X670-P AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet
• Diğer Yuvalar M.2 (Key E)

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 6 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2x2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 9 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 3x USB 3.2 Gen 2 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Opsiyonel
• Bluetooth Opsiyonel

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Asus Prime X670-P AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.