Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming B650-PLUS WIFI AMD B650 AM5 6400 DDR5 ATX Gaming Anakart (Tuf Gaming B650-PLUS WIFI) Satıcı: DFSBilgisayar
10.246,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 10246.31
Asus Tuf Gaming B650-Plus Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart
Satıcı: Dfsbilgisayar
10.265,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 10265.70
Asus TUF Gaming B650-PLUS Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX Anakart Satıcı: DFSBilgisayar
10.343,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 10343.73
Asus TUF Gaming B650-Plus WIFI AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart Satıcı: DFSBilgisayar
10.424,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 10424.59
ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI-6E DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 AM5 ATX
Satıcı: Dfs Bilgisayar | 10 yorum
10.774,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 10774.40
ASUS Tuf Gaming B650-Plus Wifi AM5 Ryzen DDR5 Satıcı: DFS Bilgisayar
10.860,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 10860.00
Asus Tuf Gamıng B650-Plus Wıfı Amd B650, Am5, Ddr5 6400Mhz(Oc), 3Xm.2, Usb3.2, Wıfı 6+Bt, 2.5Gbit Lan, Atx Anakart
Satıcı: Inventus Bilgisayar
11.921,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 11921.30
Asus Tuf Gaming B650-plus Wi-fi Ddr5 Atx Am5 Anakart Satıcı: ernpazarlama
44.498,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
8 44498.42
WiFi 6 (802.11ax)
10.246,31 TL
Yok
21.856,10 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM
Asus TUF Gaming B760M-Plus WiFi
22.876,40 TL
Asus TUF Gaming B650-E WiFi
8.778,01 TL
Gigabyte X670 Gaming X AX V2
32.795,88 TL
MSI Pro B840M-P WiFi6E
7.549,00 TL
Asus TUF Gaming B450M-Pro II
17.425,26 TL
Gigabyte A620M Gaming X AX
33.212,30 TL
MSI B850 Gaming Plus WiFi
11.970,00 TL
MSI Pro X670-P WiFi
113.586,24 TL
Gigabyte X670 Aorus Elite AX
1 yorum