Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOMGAMESTORE
9.114,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 9114.00 ASUS TUF GAMING B650-PLUS AMD B650 AM5 DDR5 6400 ATX TUF GAMING B650-PLUS ANAKARTSatıcı: Vizyon Bilgisayar | 3 yorum
9.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 9699.00 Asus TUF Gaming B650-Plus AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
9.875,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 9875.20 Asus TUF Gaming B650-Plus AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: Netsiparis
9.876,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 9876.90 Asus TUF Gaming B650-Plus AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: Uzmanlarpc
10.085,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 10085.90 ASUS TUF GAMING B650-PLUS DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 ATXSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
10.483,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 10483.00 ASUS TUF GAMING B650-PLUS DDR5 6400MHZ+(OC) DP HDMI M.2 ATX AM5Satıcı: bızdeherseyvar
10.976,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 10976.46 ASUS Tuf Gamıng B650-plus Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 16x V5.0 Am5 AtxSatıcı: BUCHERO
11.521,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 11521.00