Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: incehesap | 2 yorum
8.431,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 8431.21 Asus TUF Gaming B650M-Plus WIFI AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: magic | 2 yorum
8.899,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 8899.99 Asus TUF Gaming B650M-Plus WIFI AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: QP | 2 yorum
9.208,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 9208.04 ASUS Tuf Gamıng B650m-plus Wıfı Am5 Ddr5 Ax Wifi + Bt Aura Rgb 2.5gbit Lan MatxSatıcı: magicteknoloji
9.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 9599.99 ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI DDR5 6400Mhz+(OC) DP HDMI M.2 AM5Satıcı: İntekzo
9.714,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 9714.44 ASUS Tuf Gamıng B650m-plus Wıfı Am5 Ddr5 Ax Wifi + Bt Aura Rgb 2.5gbit Lan MatxSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
10.113,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 10113.83 Asus Tuf Gamıng B650m-Plus Wıfı, 4Xddr5, 2X M.2, Hdmı, Dp, Type-C, Wi-Fi 6, Bluetooht V5.2, Amd Ryzen 7000 Serisi, Am5 Soket Anakart 10.394,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 10394.68 ASUS Tuf Gamıng B650m-plus Wıfı Am5 Ddr5 Ax Wifi + Bt Aura Rgb 2.5gbit Lan MatxSatıcı: Dualpazar
10.399,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 10399.03 ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI DDR5 6400MHZ+(OC) DP HDMI M.2 AM5Satıcı: pazarola
10.406,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 10406.17 ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI, 4xDDR5, 2x M.2, HDMI, DP, Type-C, Wi-Fi 6, Bluetooht v5.2, AMD Ryzen 7000 Serisi, AM5 Soket AnakartSatıcı: UZMANLARPC
10.457,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 10457.76