Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hera Global Bilişim
8.140,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 8140.00 Asus TUF Gaming B650M-Plus AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: HeraGlobalBilişim | 4 yorum
8.020,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 8020.00 Asus TUF Gaming B650M-Plus AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: Teknobiyotik
8.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 8039.00 Asus TUF Gaming B650M-Plus AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: incehesap
8.332,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 8332.79 ASUS TUF GAMING B650M-PLUS, 4xDDR5, 2x M.2, HDMI, DP, Type-C, AMD Ryzen 7000 Serisi, AM5 Soket AnakartSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
8.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
5 8699.99 ASUS TUF GAMING B650M-PLUS AMD B650 DDR5 6400 AM5 mATX TUF GAMING B650M-PLUS ANAKARTSatıcı: HeraGlobalBilişim | 13 yorum
8.970,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 8970.00 ASUS Tuf Gamıng B650m-plus Amd B650 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı 2x M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5gbit Lan MatxSatıcı: Teknobiyotik
9.089,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 9089.00 ASUS TUF GAMING B650M-PLUS DDR5 6400MHZ+(OC) HDMI DP MATX AM5Satıcı: ATOMGAMESTORE
9.322,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 9322.39 ASUS Tuf Gamıng B650m-plus Amd B650 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı 2x M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5gbit Lan MatxSatıcı: 2tbilgisayar
9.469,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 9469.72 Asus TUF Gaming B650M Plus RGB M.2 mATX DDR5 AM5 AnakartSatıcı: Atom Game Store
9.627,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
10 9627.47 ASUS TUF GAMING B650M-PLUS, 4xDDR5, 2x M.2, HDMI, DP, Type-C, AMD Ryzen 7000 Serisi, AM5 Soket AnakartSatıcı: UZMANLARPC
9.778,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 9778.97 ASUS TUF GAMING B650M-PLUS DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 mATXSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
9.883,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 9883.80 ASUS TUF GAMING B650M-PLUS DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 mATXSatıcı: Game Store
10.241,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
13 10241.99