Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus Tuf Gaming B850m-Plus Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

8.189,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 8189.70
Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi AMD Anakart 9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 9799.00
ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI AMD B850 AM5 DDR5 8000 DP HDMI 3x M2 USB3.2 Gen 2x2 WiFi 6E + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX 14+2+1 Güç Aşamaları, 1xGen

Satıcı: MEDIAMARKT

9.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 9800.00
Asus Tuf Gaming B850M-PLUS WIFI AMD B850 AM5 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: ebz

11.147,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 11147.49
Asus Tuf Gamıng B850m-Plus Wıfı Amd Anakart

Satıcı: Dfsbilgisayar

11.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 11400.00
Asus Tuf Gaming B850M-PLUS WIFI AMD B850 AM5 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

11.446,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 11446.46
Asus Tuf Gaming B850M-Plus Wifi Amd B850 Am5 Ddr5 8000 Dp Hdmi 3X M2 Usb3.2 Gen 2X2 Wifi 6E + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Matx 14+2+1 Güç Aşamaları, 1Xgen

Satıcı: DFSBilgisayar

11.489,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 11489.37
ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI AMD B850 AM5 DDR5 8000 DP HDMI 3x M2 USB3.2 Gen 2x2 WiFi 6E + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX 14+2+1 Güç Aşamaları, 1xGen

Satıcı: DFSBilgisayar

11.543,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 11543.67
Asus Tuf Gaming B850M-Plus Wifi Amd B850 Am5 Ddr5 8000 Dp Hdmi 3X M2 Usb3.2 Gen 2X2 Wifi 6E + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Matx 14+2+1 Güç Aşamaları, 1Xgen

Satıcı: ramazanmutlu

11.642,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 11642.84
ASUS TUF Gaming B850M Plus WIFI 8000Mhz(OC) M.2 AM5 mATX Anakart 11.658,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 11668
Asus Tuf Gamıng B850M-PLUS Wıfı Amd B850 Am5 Ddr5 8000 Dp HDMI 3x M2 Usb3.2 Gen 2x2 Wifi 6e + Bt Aura Rgb 2.5gbit Lan Matx

Satıcı: Dfs Bilgisayar | 27 yorum

11.959,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 11959.48
ASUS TUF Gaming B850M-Plus WiFi DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: DFS Bilgisayar

12.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 12060.00
ASUS TUF Gaming B850M-Plus WiFi DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: incehesap

12.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 12389.00
ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI AMD B850 Soket AM5 DDR5 8000MHz(OC) M.2 Anakart

1 yorum

12.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 12419.00
ASUS TUF Gaming B850M-PLUS WiFi 8000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP mATX Anakart 12.599,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 12609
Asus Tuf Gamıng B850m-Plus Wıfı Amd

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

12.793,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 12793.50
Asus Tuf Gamıng B850M-PLUS Wıfı Amd B850 Am5 Ddr5 8000 Dp HDMI 3x M2 Usb3.2 Gen 2x2 Wifi 6e + Bt Aura Rgb 2.5gbit Lan Matx

Satıcı: Hepsiburada | 27 yorum

13.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

17 13319.00
ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI AMD B850 Soket AM5 DDR5 8000+(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 14.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

18 14919.00

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi (90MB1IY0-M0EAY0) AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Wi-Fi: Var 9.799,00 TL
Asus TUF Gaming B850M-Plus (90MB1IX0-M0EAY0) AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Wi-Fi: Yok 10.350,91 TL

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2x2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 11 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 30 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 5 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.