Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus TUF Gaming B850M-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

ASUS TUF GAMING B850M-PLUS AMD B850 Soket AM5 DDR5 8000MHz(OC) M.2 Anakart 9.468,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 9468.15
ASUS TUF GAMING B850M-PLUS AMD B850 AM5 SOKET DDR5 8000+(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 9899.00
ASUS TUF GAMING B850M-PLUS AMD B850 AM5 DDR5 8000 DP HDMI 3x M2 USB3.2 Gen 2x2 AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX 14+2+1 Güç Aşamaları, 1xGen5 M.2, Ready for Advanced AI PC

Satıcı: incehesap

10.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 10319
Asus TUF Gaming B850M Plus DDR5 8000Mhz (OC) M.2 AM5 mATX Anakart

Satıcı: incehesap

10.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 10309.00
Asus Tuf Gaming B850M-PLUS AMD B850 AM5 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: incehesap

10.340,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 10340.10
Asus Tuf Gaming B850M-PLUS AMD B850 AM5 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: ebz

10.350,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 10350.91
Asus Tuf Gamıng B850M-PLUS Amd B850 Am5 Ddr5 8000 Dp HDMI 3x M2 Usb3.2 Gen 2x2 Aura Rgb 2.5gbit Lan Matx

Satıcı: incehesap | 9 yorum

10.615,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 10615.88
ASUS TUF Gaming B850M Plus 8000Mhz(OC) M.2 AM5 mATX Anakart 10.576,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 10586
Asus TUF Gaming B850M Plus DDR5 8000Mhz (OC) M.2 AM5 mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

10.937,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 10937.27
Asus Tuf Gamıng B850M-PLUS Amd B850 Am5 Ddr5 8000 Dp HDMI 3x M2 Usb3.2 Gen 2x2 Aura Rgb 2.5gbit Lan Matx

Satıcı: Hepsiburada | 9 yorum

11.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 11199.00
Asus Tuf Gamıng B850m-Plus Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: ramazanmutlu

11.230,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 11230.90
Asus Tuf Gamıng B850m-Plus Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 Am5 Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

11.758,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 11758.60
ASUS TUF Gaming B850M-Plus DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: Dualpazar

11.810,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 11810.82
ASUS TUF GAMING B850M-PLUS AMD B850 AM5 DDR5 8000 DP HDMI 3x M2 USB3.2 Gen 2x2 AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX 14+2+1 Güç Aşamaları, 1xGen5 M.2, Ready for A

Satıcı: dualpazar

12.023,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 12023.81
ASUS TUF GAMING B850M-PLUS AMD B850 AM5 DDR5 8000 DP HDMI 3x M2 USB3.2 Gen 2x2 AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX 14+2+1 Güç Aşamaları, 1xGen5 M.2, Ready for A

Satıcı: netsiparis

12.760,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 12760.42

Asus TUF Gaming B850M-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming B850M-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming B850M-Plus (90MB1IX0-M0EAY0) AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Wi-Fi: Yok 9.468,15 TL
Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi (90MB1IY0-M0EAY0) AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Wi-Fi: Var 10.556,15 TL

Asus TUF Gaming B850M-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus TUF Gaming B850M-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2x2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 11 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 30 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 5 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus TUF Gaming B850M-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.