Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: QP
14.291,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 14291.05 ASUS TUF GAMING X670E-PLUS DDR5 HDMI-DP PCIE 16X 5.0Satıcı: onlinealisverisyap
14.241,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 14251 Asus TUF Gaming X670E-Plus WIFI AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Sokat AM5 ATX AnakartSatıcı: QP | 3 yorum
15.129,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 15129.00 Asus TUF Gaming X670E-Plus WIFI AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Sokat AM5 ATX AnakartSatıcı: ebz | 4 yorum
15.134,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 15134.54 Asus Tuf Gaming X670E-PLUS Wifi Amd X670E Am5 6400 Ddr5 Gaming Anakart (Tuf Gaming X670E-PLUS Wıfı)Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum
15.289,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 15289.00 Asus TUF Gaming X670E-Plus WIFI AMD X670 Soket AM5 DDR5 6400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 15.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 15549.00 Asus Tuf Gaming X670E-PLUS Wifi Amd X670E Am5 6400 Ddr5 Gaming Anakart (Tuf Gaming X670E-PLUS Wıfı)Satıcı: İnce hesap | 2 yorum
15.567,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 15567.05 ASUS Tuf Gamıng X670e-plus Wıfı Ddr5 6400mhz+(oc) Hdmı Dp Am5Satıcı: onlinealisverisyap
15.703,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 15703.98 ASUS TUF GAMING X670E-PLUS AMD X670E AM5 DDR5 6400 DP HDMI 4X M2 USB3.2 AURA RGB 2.5GBİT LAN ATX 128GB’A KADAR RAM DESTEĞİ PCIE5.0 ASUS 5X PROTECTION IIISatıcı: incehesap
15.977,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
9 15977.17 Asus Tuf Gamıng X670e-Plus, 4Xddr5, 4Xm.2, Hdmı, Dp, Type-C, Amd Ryzen 7000 Serisi, Am5 Soket Anakart 16.265,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
10 16265.79 ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI AMD X670 Soket AM5 DDR5 6400MHz(OC) M.2 Anakart1 yorum
16.584,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 16584.00 ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI DDR5 6400MHz+(OC) HDMI DP AM5Satıcı: Teknobiyotik
17.118,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
12 17118.93 ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI, 4xDDR5, 4xM.2, HDMI, DP, 2xType-C, Wi-Fi 6E, Bluetooth v5.2, AMD Ryzen 7000 Serisi, AM5Satıcı: Ptd Bilişim
17.121,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
13 17121.66 Asus Tuf Gamıng X670e-Plus Wıfı, 4Xddr5, 4Xm.2, Hdmı, Dp, 2Xtype-C, Wi-Fi 6E, Bluetooth V5.2, Amd Ryzen 7000 Serisi, Am5 Soket Anakart 17.244,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
14 17244.50