Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus TUF Gaming X670E-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus Tuf Gamıng X670e-Plus Amd X670 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı 4X M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx (Tuf Gamıng X670e-Plus) Anakart Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: atesavm

17.157,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 17157.70
Asus TUF Gaming X670E-Plus AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: ebz

19.454,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 19454.31
Asus TUF Gaming X670E-Plus AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

20.118,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 20118.64
Asus TUF Gaming X670E-Plus AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

20.126,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 20126.91
ASUS TUF GAMING X670E-PLUS DDR5 HDMI-DP PCIE 16X 5.0

Satıcı: onlinealisverisyap

20.468,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 20478
Asus Tuf Gamıng X670e-Plus Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 16X V5.0 Am5 Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

20.644,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 20644.80
Asus Tuf Gamıng X670e-Plus Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 16X V5.0 Am5 Atx

Satıcı: ramazanmutlu

20.690,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 20690.40
Asus TUF Gaming X670E-Plus AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

21.069,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 21069.63
ASUS TUF GAMING X670E-PLUS DDR5 HDMI DP PCIe 16X v5.0 AM5 ATX

Satıcı: atesavm | 2 yorum

21.186,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 21186.00
Tuf Oyun X670e-plus Ddr5 Am5 Atx Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

21.069,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 21079.63
Asus Tuf Gamıng X670E-Plus, 4Xddr5, 4Xm.2, Hdmı, Dp, Type-C, Amd Ryzen 7000 Serisi, Am5 Soket Anakart

Satıcı: Arslan Bilgisayar

21.517,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 21527
ASUS TUF GAMING X670E-PLUS AMD X670 Soket AM5 DDR5 6400MHz(OC) M.2 Anakart

1 yorum

22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 22499.00
Asus Tuf Gamıng X670E-PLUS, 4xddr5, 4xm.2, Hdmı, Dp, Type-C, Amd Ryzen 7000 Serisi, Am5 Soket Anakart

Satıcı: Core Bilgisayar

28.278,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 28278.76

Asus TUF Gaming X670E-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming X670E-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming X670E-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Wi-Fi: Yok 19.454,31 TL
Asus TUF Gaming X670E-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Wi-Fi: Var Fiyat bulunamadı

Asus TUF Gaming X670E-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus TUF Gaming X670E-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 1x PCIe 4.0
• PCIe x1 Yok
• Diğer Yuvalar PCIe x4

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.3x4 (4GB/s) SATA 3 (600MB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2x2 USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 2 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 3.2 Gen 2 5x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 5 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus TUF Gaming X670E-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.