Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: HyroxBilişim
9.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 9449.00 ASUS TUF GAMING Z790-PLUS D4 Intel Z790 LGA1700 5333 DDR4 GAMİNG ANAKART (TUF GAMING Z790-PLUS D4)Satıcı: Hyrox Bilişim | 5 yorum
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 9999.00 Asus TUF Gaming Z790-Plus D4 Intel Z790 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: Ferih
10.149,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 10149.05 ASUS MB TUF GAMING Z790-PLUS D4 INTEL Z790 LGA1700 DDR4 5333MHZ(OC) DP HDMI 4X M2 USB3.2 AURA RGB 2.Satıcı: Hyrox Bilişim
10.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 10199.00 Asus Tuf Gamıng Z790-Plus D4 Intel Z790 Lga1700 5333 Ddr4 Gamıng Anakart (Tuf Gamıng Z790-Plus D4) 10.669,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 10669.03 Asus TUF Gaming Z790-Plus D4 Intel Z790 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: magic
10.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 10699.99 ASUS TUF GAMING Z790-PLUS D4, 4xDDR4, 4x M.2, HDMI, DP, 2xType-C, 12-13.Nesil, LGA1700 Soket, ARGB Gaming AnakartSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
11.099,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
7 11099.99 ASUS Tuf Gaming Z790-plus D4 Intel Lga1700 Atx AnakartSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
12.092,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 12092.52 ASUS TUF GAMING Z790-PLUS D4 5333MHz(OC) DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI DP ATX Anakart 12.130,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 12130.00 ASUS TUF GAMING Z790-PLUS D4, 4xDDR4, 4x M.2, HDMI, DP, 2xType-C, 12-13.Nesil, LGA1700 Soket, ARGB Gaming AnakartSatıcı: UZMANLARPC
12.292,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
10 12292.17 Asus Tuf Gamıng Z790-Plus D4, 4Xddr4, 4X M.2, Hdmı, Dp, 2Xtype-C, 12-13.Nesil, Lga1700 Soket, Argb Gaming Anakart 12.612,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
11 12612.10 ASUS MB TUF GAMING Z790-PLUS D4 INTEL Z790 LGA1700 DDR4 5333MHZ(OC) DP HDMI 4X M2 USB3.2 AURA RGB 2.Satıcı: TEBİLON
12.731,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
12 12731.21