Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
10.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 10199.00 ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI D4 M.2 ATX 1700pSatıcı: 7Renk
11.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 11099.00 Asus TUF Gaming Z790-Plus WIFI D4 Intel Z790 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: magic
11.199,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 11199.99 ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI D4 M.2 ATX 1700PSatıcı: Magic Teknoloji
11.328,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 11328.00 Asus TUF Gaming Z790-Plus WIFI D4 Intel Z790 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
11.793,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 11793.90 ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI D4 Intel Z790 LGA1700 5333 DDR4 ATX GAMING ANAKART (TUF GAMING Z790-PLUS WIFI D4)Satıcı: 7Renk | 4 yorum
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 11999.00 ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI Intel Z790 Soket 1700 DDR4 5333MHz (OC) Anakart2 yorum
12.194,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 12194.00 Asus Tuf Gamıng Z790-Plus Wıfı D4 Intel Z790 Lga1700 4Xddr4 5333 Dp Hdmı 4Xm2 Usb3.2 Ax Wıfı Bt Aura Rgb 2.5Gbıt Lan Atx Pcıe Slot Q Release ASatıcı: PTD Bilişim
12.558,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
8 12558.81 TUF GAMING Z790-PLUS WIFI D4 M.2 ATX 1700pSatıcı: UZMANLARPC
13.033,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
9 13033.34 ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI D4, 4xDDR4, 4x M.2, HDMI, DP, 2xType-C, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, 12-13.Nesil, LGA1700 Soket, ARGB Gaming AnakartSatıcı: corebilgisayar
13.005,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
10 13015 Tuf Gamıng Z790-Plus Wıfı D4 M.2 Atx 1700P 13.405,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
11 13405.17 ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI D4 5333MHz(OC) DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI DP ATX Anakart 14.766,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
12 14766.82 ASUS Tuf Gamıng Z790-plus Wıfı D4 Ddr4 5333mhz 1xhdmı 1xdp 4xm.2 Usb 3.2 Atx 1700p (12. Ve 13. NesilSatıcı: akelgüvenlik
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
13 16999.00 Asus Tuf Gaming Z790-Plus Wifi D4 Anakart SiyahSatıcı: Nusrat Bilişim
20.646,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 20646.03