Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B760 Gaming X AX LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

Gigabyte B760 Gaming X AX Intel B760 7600 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

10.498,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 10498.31
GIGABYTE B760 GAMING X AX WIFI-6E DDR5 HDMI DP PCIe 16X v5.0 1700p ATX

Satıcı: onlinealisverisyap

10.469,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 10479
Gıgabyte B760 Gamıng X Ax Wıfı-6E Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 16X V5.0 1700P Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

10.644,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 10644.50
Gigabyte B760 Gaming X AX Intel B760 7600 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX Anakart

Satıcı: zmteknoloji

10.668,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 10668.51
Gıgabyte B760 Gamıng X Ax Wıfı-6E Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 16X V5.0 1700P Atx

Satıcı: onlinealisverisyap

10.743,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 10743.40
GIGABYTE B760 GAMING X AX WIFI-6E DDR5 HDMI DP PCIe 16X v5.0 1700p ATX

Satıcı: onlinealisverisyap

10.779,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 10779.01
Gigabyte B760 Gaming X AX D5 1700P Type-C Hdmi Dp

Satıcı: onlinealisverisyap

10.944,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 10954.09
GIGABYTE B760 GAMING X AX WIFI-6E DDR5 HDMI DP PCIe 16X v5.0 1700p ATX

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

11.603,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 11603.17
Gıgabyte B760 Gamıng x Ax Wıfı-6e Ddr5 HDMI Dp Pcıe 16X V5.0 1700P Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

11.734,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 11734.54

Gigabyte B760 Gaming X AX LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B760 Gaming X AX LGA 1700 Soket Anakart Ürün Ailesi

Gigabyte B760 Gaming X LGA 1700 Soket Anakart Wi-Fi: Yok 9.248,25 TL
Gigabyte B760 Gaming X AX LGA 1700 Soket Anakart Wi-Fi: Var 10.498,31 TL

Gigabyte B760 Gaming X AX LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B760 Gaming X AX LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 4.0 2x PCIe 3.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-C Azami Hızı USB 5 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 2 5x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 6 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 6E (802.11axe)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 1.2 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Gigabyte B760 Gaming X AX LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.