Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
B760 Gamıng x Anakart, B760, Ddr5, 7600, LGA1700, Atx
Satıcı: PcKolik
9.248,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 9248.25
Gıgabyte B760 Gamıng X Wıfı6e Ddr5 Hdmı-Dp Typec Pcıe 4.0 1700P Atx
Satıcı: ramazanmutlu
9.428,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 9428.10
Gigabyte B760 Gaming X Intel B760 5333 MHz DDR5 LGA 1700 Atx Anakat Satıcı: ernpazarlama
15.698,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 15698.60
GIGABYTE B760 GAMING X WIFI6E DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 4.0 1700p ATX Satıcı: Hızlı Stok
21.402,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
4 21402.17
Gigabyte Gıgabyte B760 Gamıng x WIFI6E Ddr5 Hdmı-Dp Typec Pcıe 4.0 1700P Atx
Satıcı: Hızlı Stok
23.595,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 23595.52
GIGABYTE B760 GAMING X DDR5 HDMI DP PCIe 16X v5.0 1700p ATX Satıcı: Erenler Ticaret
34.405,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 34405.54
Wi-Fi: Yok
9.248,25 TL
Wi-Fi: Var
10.486,90 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM15 yorum