Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte B850 Aorus Elite Wıfı 7 Ice Ddr5 8200 Oc M.2 Am5 Atx A Satıcı: onlinealisverisyap
16.425,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 16425.27
Gigabyte B850 Aorus Elite Wıfı 7 Ice Ddr5 8200 Oc M.2 Am5 Atx A Satıcı: zmteknoloji
16.613,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 16613.34
Gigabyte B850 AORUS Elite WIFI 7 ICE DDR5 8200 (OC) M.2 AM5 ATX Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
16.772,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 16772.22
Gigabyte B850 AORUS Elite WIFI 7 ICE DDR5 8200 (OC) M.2 AM5 ATX Anakart Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
18.173,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 18173.64
Gigabyte B850 Aorus Elite Wıfı 7 Ice Ddr5 8266 MHz 8200 (Oc) M.2 1555 Pin Am5 Atx Anakart
Satıcı: koçlar grup ticaret | 2 yorum
68.211,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 68211.00
Siyah
13.668,70 TL
Beyaz
16.425,27 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM
MSI MAG B850 Tomahawk Max WiFi
14.499,00 TL
Gigabyte B850M Gaming X WiFi6E
8.699,00 TL
Gigabyte B850 Gaming WiFi6
9.999,00 TL
Gigabyte B850M Aorus Elite WiFi6E Ice
11.499,00 TL
MSI B850M Gaming Plus WiFi
8.430,00 TL
MSI X870 Gaming Plus WiFi
15.574,67 TL
3 yorum