Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte B850 AORUS Elite WIFI 7 DDR5 8200 (OC) M.2 AM5 ATX Anakart Satıcı: DFSBilgisayar
13.766,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 13766.37
Gıgabyte Anakart Amd Am5 Atx B850 Aorus Elıte Wf7 Satıcı: DFSBilgisayar
13.867,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 13867.57
GIGABYTE B850 AORUS ELITE WIFI7 LGA1851 DDR5 7600MHz(OC) PCIe 5.0 Çift M.2 WiFi 7 2.5GbE LAN ATX Anakart Satıcı: DFS Bilgisayar
14.077,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 14087.46
Gigabyte B850 Aorus Elite Wıfı 7 Ddr5 8200 (Oc) M.2 Am5 Atx Anakart
Satıcı: Dfs Bilgisayar
14.329,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 14329.65
Gigabyte B850 AORUS ELITE WIFI7 DDR5 HDMI-DP USBC PCIE 5.0 AM5 ATX Satıcı: DFS Bilgisayar
14.460,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 14460.00
GIGABYTE B850 AORUS ELITE WIFI7 DDR5 HDMI-DP USBC PCIE 5.0 AM5 ATX Satıcı: ZmTeknoloji
16.329,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 16339
GIGABYTE ANAKART AMD AM5 ATX B850 AORUS ELITE WF7 Satıcı: onlinealisverisyap
18.720,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
7 18720.55
Peri Store Gıgabyte B850 Aorus Elıte Wıfı7 LGA1851 Ddr5 7600MHZ(OC) Pcıe 5.0 Çift M.2 Wifi 7 2.5gbe Lan Atx Anakart
Satıcı: PeriStoree
30.204,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
8 30204.82
Siyah
13.766,37 TL
Beyaz
16.443,14 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM