Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B850M Eagle WiFi6E Ice AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Gigabyte B850M EAGLE WIFI6E ICE AM5 DDR5 8200MHz (OC) mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: Tekramarket

10.295,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 10295.01
Gigabyte B850m Eagle Wıfı6e Ice Am5 Ddr5 8200mhz Oc Matx Gaming Aaaa11gıg0049

Satıcı: ebz

10.323,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 10323.03
Gigabyte B850m Eagle Wıfı6e Ice Am5 Ddr5 8200mhz Oc Matx Gaming Aaaa11gıg0049

Satıcı: Tekramarket

10.373,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 10373.09
Gigabyte B850M Eagle WIFI6E Ice Am5 Ddr5 8200MHZ (Oc) Matx Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: Tekramarket | 1 yorum

10.601,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 10601.07
Gigabyte B850M EAGLE WIFI6E ICE AM5 DDR5 8200MHz (OC) mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

10.778,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 10778.99
Gigabyte B850M EAGLE WIFI6E ICE AM5 DDR5 8200MHz (OC) mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

12.497,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 12497.23
Gıgabyte B850M Eagle WIFI6E Ice LGA1851 Ddr5 7600MHZ(OC) Pcıe 5.0 M.2 Nvme Wifi 6e 2.5gbe Lan Beyaz Matx Anakart

Satıcı: MAGNUM

13.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 13999.90
Gigabyte B850M EAGLE ICE WIFI6E DDR5 HDMI DP-TYPEC PCIE 5.0 AM5 mATX BEYAZ

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

14.941,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 14941.79

Gigabyte B850M Eagle WiFi6E Ice AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B850M Eagle WiFi6E Ice AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Ürün Ailesi

Gigabyte B850M Eagle WiFi6E Ice AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Beyaz 10.295,01 TL
Gigabyte B850M Eagle WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Siyah 10.619,67 TL

Gigabyte B850M Eagle WiFi6E Ice AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B850M Eagle WiFi6E Ice AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Yok
• Diğer Yuvalar PCIe x4

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 2 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 144 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDR
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B850M Eagle WiFi6E Ice AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.