Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte B850M Eagle WIFI6E Gen5 Soket Am5 Ddr5 8200MHZ(OC) Atx Gaming (Oyuncu) Anakart
Satıcı: incehesap
10.619,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 10619.67
Gigabyte B850M EAGLE WIFI6E GEN5 Soket AM5 DDR5 8200MHz(OC) ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
11.029,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 11029.00
Gigabyte B850M EAGLE WIFI6E GEN5 Soket AM5 DDR5 8200MHz(OC) ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Satıcı: incehesap
11.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 11489.00
Gıgabyte B850m Eagle Wıfı6e Hdmı Dp Matx Am5 Satıcı: incehesap
11.528,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 11528.10
Gıgabyte B850m Eagle Wıfı6e Hdmı Dp Matx Am5
Satıcı: hedefmarket
11.747,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 11747.10
Gigabyte B850M EAGLE WF6E 8200Mhz(OC) M.2 AM5 mATX Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
12.816,00 TL + Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 12826
Gıgabyte B850m Eagle Wıfı6e Hdmı Dp Matx Am5 Satıcı: areyteknoloji
13.048,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 13048.30
Beyaz
10.295,01 TL
Siyah
10.619,67 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM