Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B860M DS3H WIFI6E LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

Gigabyte B860M DS3H WIFI6E 9066Mhz(OC) M.2 1851p mATX Anakart 8.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8709
Gigabyte B860m Ds3h Wıfı6e 9066mhz Oc Ddr5 M.2 1851p Matx Anaka

Satıcı: Tekramarket

9.383,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 9383.08
Gigabyte B860M DS3H WIFI6E DDR5 9066MHz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

9.485,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 9485.07
Gigabyte B860M DS3H WIFI6E DDR5 9066MHz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

9.638,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 9638.06
Gigabyte B860m Ds3h Wıfı6e 9066mhz Oc Ddr5 M.2 1851p Matx Anaka

Satıcı: Uzmanlarpc

9.914,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 9914.03
Gigabyte B860m Ds3h Wifi 6E D5 1851 Hdmi Dp Type-C

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

9.971,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 9971.20
Gigabyte B860M DS3H WIFI6E DDR5 9066MHz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

10.097,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 10097.01
Gıgabyte B860m Ds3h Wıfı6e Anakart - Intel Core Ultra Cpu'lar, 5+1+2+1 Fazlı Vrm, 9066Mhz'e Kadar Ddr5, 1Xpcıe 5.0 + 1Xpcıe 4.0 M.2, 2.5 Gbe Lan, Wifi 6E, Usb 3.2 Gen 2

Satıcı: ylmzhome

20.790,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 20790.10
Gigabyte B860M DS3H WIFI6E DDR5 9066MHz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: Erenler Ticaret

20.901,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 20901.28

Gigabyte B860M DS3H WIFI6E LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B860M DS3H WIFI6E LGA 1851 Soket Anakart Ürün Ailesi

Gigabyte B860M DS3H LGA 1851 Soket Anakart Wi-Fi: Yok 7.443,71 TL
Gigabyte B860M DS3H WIFI6E LGA 1851 Soket Anakart Wi-Fi: Var 8.699,00 TL

Gigabyte B860M DS3H WIFI6E LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B860M DS3H WIFI6E LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 4 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 3x PCIe 4.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 3x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 2.1
• DisplayPort Sayısı 2 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 144 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B860M DS3H WIFI6E LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.