Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte B860m Ds3h Ddr5 9066mhz Oc M.2 Hdmı/dp Pcıe 5.0 1851p Matx Anakart Satıcı: ebz
7.443,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 7443.71
Gigabyte B860m Ds3h Ddr5 9066mhz Oc M.2 Hdmı/dp Pcıe 5.0 1851p Matx Anakart Satıcı: ramazanmutlu
7.661,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 7661.87
Gıgabyte Gıgabyte B860M Ds3H Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 1851P Matx Satıcı: ramazanmutlu
7.676,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 7676.24
GIGABYTE B860M DS3H DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 1851P mATX Satıcı: onlinealisverisyap
7.723,60 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 7733.6
Gıgabyte B860m Ds3h Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 1851P Matx
Satıcı: ZmTeknoloji
7.857,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 7857.40
Gıgabyte B860m Ds3h Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 1851P Matx
Satıcı: ramazanmutlu
7.889,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 7889.80
Gıgabyte Gıgabyte B860M Ds3H Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 1851P Matx Satıcı: onlinealisverisyap
7.953,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
7 7953.60
GIGABYTE B860M DS3H LGA1851 DDR5 7200MHz(OC) PCIe 5.0 M.2 Gigabit LAN mATX Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
8 8009
GIGABYTE B860M DS3H 7200 MHz DDR5 Micro-ATX LGA1851 Anakart
Satıcı: Hepsiburada
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
9 7999.00
Gigabyte B860M DS3H DDR5 (9066MHz)OC M.2 HDMI/DP PCIe 5.0 1851P mATX Anakart Satıcı: Lowell Teknoloji
8.593,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
10 8593.23
Gigabyte B860M DS3H DDR5 (9066MHz)OC M.2 HDMI/DP PCIe 5.0 1851P mATX Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
8.855,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
11 8855.34
Gigabyte Gıgabyte B860M DS3H Ddr5 HDMI Dp Pcıe 5.0 1851P Matx
Satıcı: Hızlı Stok
12.179,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
12 12179.04
Wi-Fi: Yok
7.443,71 TL
Wi-Fi: Var
8.699,00 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM