Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte H610M S2H DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

Gıgabyte H610m-S2h V2 Ddr4 Hdmı Dvı Dp Pcıe 16X V4.0 1700P Matx

Satıcı: Dfsbilgisayar

3.092,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 3092.80
Gigabyte H610M-S2H-V3 3200 MHz DDR4 Intel Lga1700 Micro ATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

3.679,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 3679.08
GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4 3200MHZ M.2 HDMI 1700P

Satıcı: Tekramarket

3.779,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 3779.06
Gigabyte H610M-S2H-V3 Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

3.959,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 3959.01
Gigabyte H610M S2H V3 D4 1700P Vga Hdmi Dp

Satıcı: Tekramarket

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3999.00
Gigabyte H610M-S2H-V3 3200 MHz DDR4 Intel Lga1700 Micro ATX Anakart

Satıcı: kuralay

4.068,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 4068.24
Gigabyte H610M-S2H-V3 Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

4.304,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 4304.65
GIGABYTE H610M-S2H v3 DDR4 HDMI DP PCIe 16X v4.0 1700p mATX 4.266,29 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 4276.29
GIGABYTE H610M-S2H v3 DDR4 HDMI DP PCIe 16X v4.0 1700p mATX

Satıcı: ZmTeknoloji

4.284,91 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 4294.91
Gıgabyte H610m-S2h V3 Ddr4 Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0 1700P Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

4.347,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 4347.80
Gigabyte H610M S2H V3 Ddr4 Anakart

Satıcı: kuralay

4.377,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 4377.81
GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4 3200MHZ M.2 HDMI 1700P

Satıcı: netsiparis

4.648,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 4648.13
Tuba Toptaş Gıgabyte H610M-S2H V3 Ddr4 VGA HDMI Dp M.2 16X (Pcıe 4.0) 1700P USB 3.2 Gen1 (12-13-14. Nesil)

Satıcı: MAESKO

5.154,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 5154.49

Gigabyte H610M S2H DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte H610M S2H DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Ürün Ailesi

Gigabyte H610M S2H DDR4 LGA 1700 Soket Anakart DDR4 3.092,80 TL
Gigabyte H610M S2H LGA 1700 Soket Anakart DDR5 3.180,09 TL

Gigabyte H610M S2H DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Yok
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte H610M S2H DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA) DVI-D

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte H610M S2H DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.