Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Gigabyte H610M S2H V2 D5 1700P VGA HDMI Dp
Satıcı: Aptek | 1 yorum
3.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 3399.00
Gigabyte H610M S2H V2 D5 1700P Vga Hdmi Dp Satıcı: DFSBilgisayar
3.180,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 3180.09
Gigabyte H610M S2H V2 D5 Intel H610 5600 MHz DDR5 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: AptekTeknoloji
3.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 3299.00
GIGABYTE H610M S2H V2 DDR5 1700P Micro ATX Anakart Satıcı: Aptek Teknoloji
3.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
4 3349.00
Gigabyte H610M S2H V2 D5 1700P Vga Hdmi Dp Satıcı: Aptekteknoloji
3.353,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 3353.81
Gigabyte H610M S2H V2 D5 Intel H610 5600 MHz DDR5 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: gamerzone
3.412,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 3412.28
GIGABYTE H610M S2H DDR5 HDMI DVI PCIe 16X v4.0 1700p mATX Satıcı: TNT Teknoloji
3.571,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
7 3571.06
Gigabyte H610M S2H v2 - DDR5 HDMI DVI DP PCIe 16X v4.0 1700p mATX Satıcı: Aptek Teknoloji
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
8 3599.00
Gigabyte H610M S2H V2 5600Mhz M.2 1700p mATX DDR5 Anakart
3.916,00 TL + 99,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
9 3926
GIGABYTE H610M S2H v2 DDR5 HDMI DVI DP PCIe 16X v4.0 1700p mATX
4.221,09 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
10 4231.09
GIGABYTE H610M S2H v2 DDR5 HDMI DVI DP PCIe 16X v4.0 1700p mATX
4.239,72 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
11 4249.72
Gıgabyte H610m S2h V2 Ddr5 Hdmı Dvı Dp Pcıe 16X V4.0 1700P Matx
Satıcı: ZmTeknoloji
4.301,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
12 4301.90
Gıgabyte H610m S2h V2 Ddr5 Hdmı Dvı Dp Pcıe 16X V4.0 1700P Matx
Satıcı: onlinealisverisyap
4.329,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
13 4329.60
Gigabyte H610M S2H V2 DDR5 (5600MHz)OC M.2 VGA/HDMI/DP PCIe 4.0 1700P mATX Anakart Satıcı: Lowell Teknoloji
4.819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
14 4819.00
Gıgabyte H610M-S2H-V2-DDR5 5600MHZ 1xvga 1xhdmı 2xdp 1xm.2 USB 3.2 Matx 1700P (12./13.ve 14.nesil Işlemci Uyumlu)
Satıcı: Core Bilgisayar
6.002,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
15 6002.82
DDR4
3.092,80 TL
DDR5
3.180,09 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ
TASARIM