Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Ligra 8 Indoor Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: updigo

2.860,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 2860.90
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: KORAYSPOR

2.897,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 2897.08
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: KORAYSPOR

2.897,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2897.08
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: KORAYSPOR

2.897,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2897.08
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: YalıSpor

3.107,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 3107.26
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: YalıSpor

3.107,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 3107.26
adidas Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M Ih0526, 41,5, 41 1/3 EU, NLK78, Siyah, Erkek

Satıcı: Korayspor

3.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 3159
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M Ih0526, Siyah, 39,5

Satıcı: Korayspor | Numara: 39.5

3.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 3159
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: northsport

3.176,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 3176.54
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: northsport

3.176,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 3176.54
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: northsport

3.176,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 3176.54
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Korayspor

3.330,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 3330.70
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Korayspor

3.330,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 3330.70
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Korayspor

3.330,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 3330.70
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Korayspor

3.330,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 3330.70
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Korayspor

3.330,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

16 3330.70
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Korayspor

3.330,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

17 3330.70
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Korayspor

3.330,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

18 3330.70
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Korayspor

3.330,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

19 3330.70
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M Ih0526, Siyah, 37,5

Satıcı: Northsport | Numara: 37.5

3.569,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

20 3579.15
adidas Erkek Siyah Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526 3.569,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

21 3569.15
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: dalkilicspor

3.665,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

22 3665.73
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: dalkilicspor

3.665,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

23 3665.73
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: dalkilicspor

3.665,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

24 3665.73
Adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M Ih0526

Satıcı: NORTHSPORT

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

25 3999.00
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M Ih0526, Siyah, 38

Satıcı: Dalkılıç Spor | Numara: 38

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

26 4209
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M Ih0526, Siyah, 36,5

Satıcı: Dalkılıç Spor | Numara: 36.5

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 sn önce

27 4209
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M Ih0526, Siyah, 38,5

Satıcı: Dalkılıç Spor | Numara: 38.5

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

28 4209
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: YalıSpor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

29 4199.00
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Northsport

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

30 4199.00
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Northsport

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

31 4199.00
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Northsport

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

32 4199.00
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Northsport

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

33 4199.00
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Northsport

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

34 4199.00
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Northsport

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

35 4199.00
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Northsport

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

36 4199.00
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Northsport

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

37 4199.00
adidas Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Ligra 8 M IH0526

Satıcı: Northsport

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

38 4199.00
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: sporthink

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

39 4299.00
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: sporthink

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

40 4299.00
Adidas Ligra 8 M Siyah Erkek Sneaker Ih0526 Siyah

Satıcı: sporthink

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

41 4299.00

Adidas Ligra 8 Indoor Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ligra 8 Indoor Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Ligra 8 Indoor (JI1505) Erkek Spor Ayakkabı Siyah / Beyaz 2.759,08 TL
Adidas Ligra 8 Indoor (IH0526) Erkek Spor Ayakkabı Siyah / Beyaz 2.860,90 TL

Adidas Ligra 8 Indoor Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Ligra 8 Indoor Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Beyaz Kahverengi
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Adituff Burun

Adidas Ligra 8 Indoor Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.