Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Ligra 8 Indoor Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: KORAYSPOR

2.789,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2789.07
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: KORAYSPOR

2.789,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 2789.07
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: KORAYSPOR

2.789,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 2789.07
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: KORAYSPOR

2.789,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 2789.07
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 2849.05
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 2849.05
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 2849.05
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 2849.05
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 2849.05
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 2849.05
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 2849.05
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 2849.05
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 2849.05
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 2849.05
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 2849.05
adidas Ligra 8 Indoor Shoes

Satıcı: Korayspor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 3009
adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505

Satıcı: Korayspor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

17 3009
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: updigo

3.053,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

18 3053.06
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: updigo

3.053,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

19 3053.06
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: YalıSpor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

20 4199.00
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: YalıSpor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

21 4199.00
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: YalıSpor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

22 4199.00
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: YalıSpor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

23 4199.00
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: northsport

3.176,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

24 3176.54
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: northsport

3.176,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

25 3176.54
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: northsport

3.176,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

26 3176.54
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: sporthink

3.399,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

27 3399.99
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: sportive

3.401,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

28 3401.10
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: sportive

3.401,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

29 3401.10
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: sportive

3.401,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

30 3401.10
Adidas Erkek Voleybol Ayakkabısı Ligra 8 M Jı1505

Satıcı: NORTHSPORT

3.401,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

31 3401.20
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Northsport

3.569,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

32 3579.15
adidas Ligra 8 Indoor Shoes

Satıcı: Northsport

3.569,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 sn önce

33 3579.15
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: dalkilicspor

3.665,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

34 3665.73
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: dalkilicspor

3.665,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

35 3665.73
Adidas Ligra 8 M Beyaz Siyah Erkek Sneaker Jı1505 Beyaz Siyah

Satıcı: dalkilicspor

3.665,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

36 3665.73
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Northsport

4.115,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

37 4115.02
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Northsport

4.115,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

38 4115.02
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Northsport

4.115,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

39 4115.02
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Northsport

4.115,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

40 4115.02
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Northsport

4.115,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

41 4115.02
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Northsport

4.115,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

42 4115.02
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Northsport

4.115,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

43 4115.02
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Northsport

4.115,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

44 4115.02
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Northsport

4.115,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

45 4115.02
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Northsport

4.115,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

46 4115.02
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Northsport

4.115,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

47 4115.02
adidas Ligra 8 Indoor Ayakkabı

Satıcı: Dalkılıç Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

48 4209
adidas Ligra 8 Indoor Ayakkabı

Satıcı: Dalkılıç Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

49 4209
adidas Ligra 8 Indoor Ayakkabı

Satıcı: Dalkılıç Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

50 4209
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Yalı Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

51 4199.00
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Yalı Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

52 4199.00
adidas JI1505-K Ligra 8 M Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: Yalı Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

53 4199.00
adidas JI1505-K Ligra 8 M Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: Yalı Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

54 4199.00
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Yalı Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

55 4199.00
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Yalı Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

56 4199.00
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Yalı Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

57 4199.00
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Yalı Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

58 4199.00
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Yalı Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

59 4199.00
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Yalı Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

60 4199.00
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Yalı Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

61 4199.00
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Yalı Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

62 4199.00
adidas Ligra 8 M Erkek Kapalı Saha/SalonAyakkabısı JI1505 Beyaz

Satıcı: Yalı Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

63 4199.00

Adidas Ligra 8 Indoor Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ligra 8 Indoor Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Ligra 8 Indoor (JI1505) Erkek Spor Ayakkabı Siyah / Beyaz 2.789,07 TL
Adidas Ligra 8 Indoor (IH0526) Erkek Spor Ayakkabı Siyah / Beyaz 2.881,77 TL

Adidas Ligra 8 Indoor Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Ligra 8 Indoor Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Adituff Burun

Adidas Ligra 8 Indoor Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.