Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Runfalcon 5 Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı C-adıjı0873e10a00 Lacivert

Satıcı: samuraysport

2.665,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 2665.57
Adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı C-adıjı0873e10a00 Lacivert

Satıcı: samuraysport

2.665,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 2665.57
Adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı C-adıjı0873e10a00 Lacivert

Satıcı: samuraysport

2.665,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 2665.57
Adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı C-adıjı0873e10a00 Lacivert

Satıcı: samuraysport

2.665,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 2665.57
Adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı C-adıjı0873e10a00 Lacivert

Satıcı: samuraysport

2.665,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 2665.57
Adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı C-adıjı0873e10a00 Lacivert

Satıcı: samuraysport

2.665,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 2665.57
adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı JI0873 Siyah 44,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.969,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2969.20
adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı JI0873 Siyah 42 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.969,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2969.20
adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı JI0873 Siyah 41,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.969,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2969.20
adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı JI0873 Siyah 40,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.969,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2969.20
adidas Lacivert Kırmızı Koşu Ayakkabısı 42 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.969,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2969.20
adidas Lacivert Kırmızı Koşu Ayakkabısı 41,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.969,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 2969.20
adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı JI0873 Siyah 44,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.969,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 2969.20
adidas Lacivert Kırmızı Koşu Ayakkabısı 44,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.969,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 2969.20

Adidas Runfalcon 5 Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Runfalcon 5 Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Runfalcon 5 Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Runfalcon 5 Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam Orta Taban

Adidas Runfalcon 5 Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.