Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Gri
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Runfalcon 5 Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı C-adıjı0882e10a00 Gri

Satıcı: sportive

2.024,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 2024.10
Adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı C-adıjı0882e10a00 Gri

Satıcı: sportive

2.024,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 2024.10
Adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı C-adıjı0882e10a00 Gri

Satıcı: sportive

2.024,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 2024.10
Adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı C-adıjı0882e10a00 Gri

Satıcı: sportive

2.024,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 2024.10
adidas Runfalcon 5 Erkek Gri Koşu Ayakkabısı JI0882 Gri 40

Satıcı: sportive

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 2259
Adidas JI0882 Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı

Satıcı: Alp Spor

2.435,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 2435.30
Adidas JI0882 Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı

Satıcı: Alp Spor

2.435,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 2435.30
Adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı C-adıjı0882e10a00 Gri

Satıcı: Alpspor

2.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 2619.00
Adidas Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı C-adıjı0882e10a00 Gri

Satıcı: Alpspor

2.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 2619.00
Adidas JI0882 Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı

Satıcı: Bek Sports

2.909,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 2909.03
Adidas Jı0882 Runfalcon 5 Erkek Koşu Ayakkabısı

Satıcı: Alpspor

2.937,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 2937.00

Adidas Runfalcon 5 Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Runfalcon 5 Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Runfalcon 5 Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Gri
Normal

Adidas Runfalcon 5 Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• İçerdiği Renkler Mavi Açık Gri
• Taban Rengi Açık Gri Kırık Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam Orta Taban OrthoLite İç Taban

Adidas Runfalcon 5 Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.